www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa ili strana kuhinja...
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Kroz kuhinje sveta ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 1:01 pm    Naslov poruke: Nasa ili strana kuhinja... Na vrh strane Na dno strane

pitanje je sad???

Koju kuhinju vise preferirate i zasto???



_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam pristalica stranih kuhinja.....nekako mi nase jelo dosadilo....
cast izuzecima kao sto je burek, pecenje, sarme i cvarci....mada cvarci i nisu bas neko jelo ...al ajde.... Wink

a obozavam kinesku, indonezansku i meksicku kuhinju....

_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod mene je to neki mix na kix Mr. Green
pristalica sam zdrave lake hrane znaci bareno ili na pari kuvano povrce i meso bez masnoce,bez zaprske i belog hleba,a opet volim i nase neizbezno-slanina,cvarci,puseno meso,burek,peceno prasce,ruske salate,kajmake,.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno slabo ja nesto se usudjujem da isprobavam stranu kuhinju....pridrzavam se ipak nase..mada smo mi puno jela prihvatili i prisvojili..ali onako gledajuci u globalu ipak se drzim nase kuhinje...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
jonip
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 8
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim svasta da probam,mada mi je nasa kuhinja naj bolja,valjda sam navikla 8)
 
rua
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 10, 2005 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam iskljucivo pristalice domace kuhinje i nema bolje(nemojte zamjeriti).Navika cini cuda,pa je valjda tako i sa time.
 
sladjana77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja volim da kuham jela iz raznih zemalja,a najvise volim nasa jela i grcka.

_________________
sreco moja!!!
 
nikola_vulovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim sve da probam, ali najvise italijanska, kineska i nasa...
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i ja sve da probam, ali ipak najvise volim nasu, italjansku i kinesku... Wink

_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Japanska, Thai, Mediteranska (Francuska) - te su mi najdraze kuhinje.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja strasno volim italijansku kuhinju, mada nasa nije losa. Ne volim Americku......izuzetak su Salate Americke i to je to.
 
sasasubi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 28 Maj 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: ?!? Na vrh strane Na dno strane

sto podrazumjevate pod NASA i NJIHOVA?
ja san iz hrvatske i jako volim cevape i burek, a to nisu "nasa" jela iako su se ukorijenila i uhrvatsku kuhinju. razno razne paste koje takode svakodnevno konzumiramo su porijeklom iz italije. sto onda spada pod "vasa" tradicionalnajela? ili pod hrvatska? :?:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Kroz kuhinje sveta ~ -> Nasa ili strana kuhinja... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon