www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa ili strana kuhinja...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Kroz kuhinje sveta ~
::  
Autor Poruka
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za nasu kuhinju. Ma nema nista kao nasa sarma... Mada volim i tursku, grcku i italijansku kuhinju.

 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim sve kuhinje, i tako da nemam neku omiljenu.Naravno, na mediteransku sam naucila, i jako volim ribu, ali i talijanska kuhinja mi je draga.Iako nebi bas jela onu korejsku i tajlandsku.Jer oni jedu zivo meso i polumrtve zivotinje, a to mi se nekako gadi... Rolling Eyes Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa volim da isprobavam, volim i nasu ali svakako bih zivela sam od salata na sve moguce nacine

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZOZEFINA je napisao/la sledeće:
Pa volim da isprobavam, volim i nasu ali svakako bih zivela sam od salata na sve moguce nacine


Pa ne znam da li bih bas mogla da zivim samo na salatama. Jeste da ih obozavam, ali kad samo pomislim na dobar rostilj... Wink
 
avon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 156

czechrepublic.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da kuham, volim da jedem, radoznala sam i volim sve da probam na svu moju sreću i ostali članovi porodice djele moje mišljenje tako da fantazija kod nas nezna granice. Samo prvi put se jelo priprema po receptu da bi vidjeli kakav je origina, a već drugi put u zavisnosti ko kuha priprema jelo prema svom ukus. Nemamo isključivo omiljenu kuhinju nego iz svih mogućih uzimamo ono što nam se svidja pa to kombinujemo,
jedino kad nam u posjetu dolaze dede i babe onda se pridržavamo naše tradicionalne kuhinje, jer kad vide naše kombinacije kosa im se diže na glavi.
 
V kolona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 220

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, ja sam za nasu kuhinju ali u poslednjih godinu dana sam obisao sve kineske restorane u gradu!
 
šabanat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 117
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

talijansku:pizza,lasagne,tjestenine
 
Medena013RSK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Apr 2006
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pristalica sam sve hrane ,mada mi je nasa kuhinja najjjj bolja tesko da bi je mogla zameniti s nekom drugom
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam da jedem...Nije mi bitno cija je kuhinja...Ja bih sve probala,jer sam mnogo radoznala sto se tice hrane...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim nasu kuhinju jeste da je malo vise kaloricna,ali sta ima veze bas je lepa!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Sasa Popic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da su sve kuhinje na svoj nacin lepe... Smile
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

steta sto ljudi nemaju ...ajd da kazem hrabrosti da isprobaju raznekuhinje vec se oslanjaju samo na domacu, koja je jako teska inace za zeludac i nije bas zdrava, ma koliko god da je rostilj privlacan


veliki sam fan kineske kuhinje, pa cu malo vise ovde boraviti da bih i sama naucila neke recepte Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Kroz kuhinje sveta ~ -> Nasa ili strana kuhinja... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon