www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa ili strana kuhinja...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Kroz kuhinje sveta ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro ne mozes uporediti neko indonezansko jelo sa nasim pasuljem prebrancem....ili sarmicom...zna se sta su nasa tradicionalna jela....a sta je strana kuhinja ..mada sve vise je ta strana kuhinja prisutna i kod nas....za to imas pravo...ipak mislim da se moze odluciti koja se kuhinja vise preferira....ne znam zasto je to tebi problem....


_________________
 
gedzo007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 60

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 598
Mesto: Vrbas

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam sve kuhinje ali nislim da je nasa neprikosnovena
No1

_________________
BiLo_KuDa_Zli_Kum_SvUdA
 
cimos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema jela bez domaceg!Niko u svetu ne poseduje zamenu za sarmu,prebranac i podvarak sa curetinom!
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 05, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim, Tagliatelle, Tortelini, Ravioli, Bruschetti, Cannelloni,Pappardelle, Tagliolini, Reginette, Lasagne, Spaghetti, Spaghettini, Pene rigate, Pipe rigate, Sedadne Rigate, Rigatoni, pa malo Tartuffi sa Parmegiano Reggano, pa Insalata di polipi ......
A vi prosudite onda koju ja kuhinju volim Smile
 
mobil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 10

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Domaca kuhinja je najbolja mada i italijanska nije losa.
 
branko1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 44
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasa kuhinja je najbolja na svetu,zato i nismo gojazni kao u zapadnim zemljama

_________________
<>
 
sokobanjac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Jan 2003
Poruke: 50
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno nasa. imao sam prilike da idem u inostranstvo i mogu reci da nemaju poima o kuhinji
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise sam za kinesku kuhinju nije tezka za probavu kao nasa
 
Kyara - Su
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 25, 2005 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim laku hranu i volim da jedem stoga mi je svejedno da li je domaca ili strana kuhinja u pitanju. Sve probam! Svidja mi se kineska i grcka kuhinja.
 
maddog2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 52
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 28, 2005 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kineska je zakon jer se brzo sprema i nekuva se toliko koliko nasa. Kod njih vecina vitamina ostaje u jelu a nasa vise ispare kuvajuci se jer smo navikli da nam sve bude mekano pod zubima. Inace znam da spremam kinesku klopu jer sam radio u 3 restorana a uskoro cu poceti ponovo nakon 3 god. Volim isto tako i nasa jela, poneko italijansko, i francuska jela nisu losa. Ma, nijedno nije lose kad se dobro spremi.

Pitanje, da li ste ikada jeli Pohovane Zablje Batake ? Razz
 
darma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 102
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 20, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo domaća kuhinja.
 
barac11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 5

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 3:18 pm    Naslov poruke: Strana Kuhinja Na vrh strane Na dno strane

Strane kuhinje su bolje jer mnoge imaju vise zacina,anase samo vegeta ,so, biber i paprika.Ai zbog sosova ja ih obozavam

_________________
xxx
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Kroz kuhinje sveta ~ -> Nasa ili strana kuhinja... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon