www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nostalgija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
dovla1982
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, mnogo sam tuzan kad nisam u otadzbini..

 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 5:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mi nedostaje ali valjda ce i tamo stanje da se popravi pa da se svi vratimo u domovinu



Edit by S*A*S*A ovo je moglo i malim slovima! Ja sam ti popravio i zamoleo bih te da drugi put pazis i da pises mali slovima Wink
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad. Najgore je sto nostalgija udari iznenada obicno u najgorem mogucem momentu. Zna biti veom gadno. U takvim momentima obicno slusam nasu muziku, pogledam nas film i malo se smirim
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S vremena na vreme...
 
muma_suna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 52
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno bih volio se vratiti u rodni kraj,mozda za koju godinu i dojdem.neznam zasto ali me vuce zelja da vidim rodni kraj.
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf... vuce me i te kako.. al pretezno ljeti.. Zimi je svugdje dosadno..
 
ivana_I
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 61

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 100
Mesto: tamo di ljubav pociva

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je nesto jace od nas i svi vole svoj rodni kraj pa i ja.
 
Sami-sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 152

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo gdje da krenem o tebi sanjam ,putevi me svi tebi vode,bledam s nekom ceznjom ta svijetla tvoja Sarajevo ljubavi moja!!!!
Naravno da me vuce,uzasno mi ne dostaje ali zbog sticaja okolnosti sam ovde.Da je sve u BiH kao prije rata bez razmisljanja bih se vratila.Ipak to je moja domovina i volim je najvise na svijetu
 
Nexus_PFC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 12
Mesto: Hong Kong

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da me vuce, pa to je normalno. Mada ima ljudi koji ne zale. Ja se sigurno vracam, samo da zavrsim koledz i univerzitet i 100% se vracam kuci. Sto vise vremena provodim po inostranstvu, vise shvatam koliko je Beograd dobar.
Mada ne bi mi smetalo da zivim negde na godinu ili par meseci...Smile

_________________
LKF, forever and always!!!!!!!
 
renatica
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da svakog svoj rodni grad vuce nazad i da bi jednog dana zeleo da se vrati
Mene vuce da se vrati u svoj rodni grad kada otputujem negde daleko,a posto to cesto radim,jedva cekam da dodjem nazad









edit by knknpnkn
Spojila sam ti poruke! Koristi edit ako zaboravis da napises nesto. Da si procitala PRAVILNIK, a trebalo je da procitas, jer si se slozila sa istim, znala bi koja su pravila na sajtu! Procitaj pravilnik OBAVEZNO!!!!
 
electric_mojo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste me ne vuku koreni - zapitao sam se vise puta sta to nije u redu samnom, jer svuda oko mene qkaju da bi se vratili dole...
Jos sam kao srednjoskolac otisao od kuce, pa armija, pa studije, tako da verovatno taj osecaj "pripadnosti roditeljskom domu" nije ni stigao da se razvije...
Iskreno, i nije mi zao - jer na nostalgiju gledam kao na hendikep, jer sam slobodan da svoje odmore provodim po prelepim krajevima sveta, a iako i poslovno mnogo putujem, nikako da se nagledam&nauzivam njegovih prirodnih lepota. Jedino se starih prijatelja uzelim, njih obavezno sretnem kada skoknem do Srbije.

_________________
"U moje vreme devojke ne bi ni pogledale momka sa BMW-om, nego onog ko zna Lorku napamet"
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 12, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, vise me ne privlaci. Sasvim mi je dobro bez rodnog kraja.
Moja domovina/otadzbina je tamo gdje je mojoj djeci i meni dobro .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nostalgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon