www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nostalgija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Aco22
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki da u svako vrijeme mi nedostaje moj rodni kraj

 
Darxo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 74

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da me vuce. I ako zivim u Hollandiji vec 14 god. Ali to naravno nije mjerilo. U SCG i u RS su ljudi sa mojim mentalitetom i mojim temperamentom.
 
Srculence101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalno d ame privlaci.. i da obozavam da idem tamo. Ja sam u americi i trenutno studiram premda bih najvise volela da se vratim u srbiju da rasdim ili u neku zemlju blizu u evropi, jer je amerika mnogo daleka
 
jeKiii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da je u becu sto puta lepse jer i tamo zivim...ali me ipak uvek vuce doLe ..ipak je to moj rodni kraj
 
maxgo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2003
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srce me tera tamo,u rodni kraj.
Pamet mi nalaze da ostanem ovde,u dijaspori.
Veoma tesko i komplikovano
 
cisto_DZubre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jun 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekada samo.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a onako, vuce me
ali mi je dovoljno par dana
jer dosadno je
mozda kad budem stariji
 
montenegro30
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 3
Mesto: belgija

rawanda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: MAJKO ETO ME JOS ZA TRI SEDMICE Na vrh strane Na dno strane

Zivim samo za taj godisnji odmor 10mjeseci iz dana u dan do jula pa opet od septembra prvo brojim mjesece onda sedmice pa dane nadam se da cu se jednog dana vratiti sa porodicom dolje pozdrav svima









edit by knknpnkn
Iskljuci "caps lock"! Procitaj pravilnik obavezno!!!!!!

_________________
dejan
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne....zato sto sam vec godinama u inostranstvu, i zato sto moja kuca i moj grad ne postoje. Svejedno odlazim svake godine tamo gdje mi Roditelji i cela Familija zivi.

Zaboravila sam jos nesto....moj dragi zivi ovdje...Smile

(edit by CharmedS
Spojila sam ti poruke. Postoji dugme EDIT koje mozes i ti da koristis kao i svi mi)

_________________
Aleksa
 
aglej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodjena sam na strani, ali ipak me vuce rodi kraj mojih roditelja jer je to moja zemlja, moja radost moja famelija i moje iskreno drustvo
 
Rsk_Dalmatinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I te kako me vuce
vratila bi se da mogu Crying or Very sad
 
sudija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 23

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 77
Mesto: Tamo daleko...

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam rodjen u "inostranstvu", ali me vuce dedovina Exclamation

_________________
Samo opušteno Exclamation
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Nostalgija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon