www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

King Kong
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 3:50 am    Naslov poruke: King Kong Na vrh strane Na dno strane

E ovako ukoliko neko nije znao izasao je rimejk svima dobro poznatog filma King Kong Very Happy Film obiluje veoma dobrim specijalnim efektima kako grafickim tako i zvucnim i malo drigacijom pricom od one koja je bila nekad Very Happy E sad ajde da cujem vase misljenje ako je neko gledao sta misli i dali su uspeli da ga sad odrade mnogo bol;je nego ranije itd....


_________________
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je nabudzen efektima, ali je extra

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je ok .....gledao sam neku bioskop verziju tako da nisam mogao da uživam ali je ok ....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja čekam da dođe u naša kina,mislim da će biti jako jako dobar, vrijeme za jedan dobar film, jeli?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je njanje i pol, zali boze love za kartu za kino Sad

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, od 14. je film u bioskopima kod nas! Sinoc sam pogledao film - odlican! Totalno drugaciji od svega sto sam pogledao ovog leta. Borba Konga sa dinosaurusima, trka kroz Njujork i borba sa paucima i pijavicama su najbolje scene! Kraj je efektan i veoma tuzan!
Pozdrav!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 7:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se nije svideo....mislim da neke filmove ne treba vise obradjivati....pa tako ni ovaj.....meni bezveze..... Rolling Eyes

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
colabora
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 2228
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 6:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi2scg je napisao/la sledeće:
Pa, od 14. je film u bioskopima kod nas! Sinoc sam pogledao film - odlican! Totalno drugaciji od svega sto sam pogledao ovog leta. Borba Konga sa dinosaurusima, trka kroz Njujork i borba sa paucima i pijavicama su najbolje scene! Kraj je efektan i veoma tuzan!
Pozdrav!


Baš sam to htela da kažem... Meni je film stvarno odličan. Skoro nisam gledala bolji. Kad sam pošla na premijeru, bila sam ubeđena da ću gledati sr4nje, ali sam se skroz oduševila.
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 7:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je poprilicno dobar malo previse dugo traje ali u sustini je dobar.....a glumica da ne komentarisem...mocna je
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da kraje 1 sat krace bio bi ekstra, ovako je dobar
 
sean999666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 178

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene bas zanima ovaj remake , negdje čujem odličan, negdje pak osrednji a negdje katastrofa, pa ne znam šta da vjerujem
na imdb-u ocjenjen sasvim solidno
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno - film je puk`o na americkim blagajnama, ali ce ga spasiti internacionalni uspeh, jer je u gotovo svim zemljama sveta prikazan u isto vreme. Inace, da nije tako, tesko da bi povratio 207 miliona ulozenih u snimanje + ko zna koliko dolara ulozenih u marketing i promociju... Bez obzira na sve meni je super! 8)

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> King Kong Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon