www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

King Kong
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogli su prvih pola sata da obrisu i niko se nebi ljutio a uz to film bi bio 20% bolji.

 
evolution_m_a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Jan 2006
Poruke: 11
Mesto: Demboch

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 6:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je nad filmovima!Stvarno je extra odradjen!!Samo je vremenski dosta dug!!Extra je!

_________________
NiStA LePsE Od MajKe SrBiJe!!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film ko filmo. Ocekivao sam, kako ljudi pricaju i kako ga hvale da ce to biti sada nesto VAUV.
Dobro svako ima svoj ukus.
Ne mogu reci da je film nesto ekstra. Moze se pogledati, i preporucujem svima da ga pogledaju.

Na kraju sam se sazalio na gorilu.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

King Kong je ordinarna glupost, gledao sam ga u bioskopu i dzabe sam bacao pare.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
vecaveca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 35
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako su ga najavili ja sam mislio da ce biti spektakl ali meni nije nista posebno
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3 sata smaranja film je fakticki rimejkovana verzija King Konga iz '80 samo sto su ubacili gomilu bezveznijh snimaka i zavrzlama da bi trajao mucnih 3 sata-nikakav je-ne preporucujem ga

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
mcbain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 76

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako uzasno, glup i dosadan fil. Jos kad majmun (primat precizinje) pocne da koristi dzudo...ljudi, razumem ja vas da hocete da nam na staru ideju isisate jos malo kinte, ali dajte malo stila i inovativnosti !!!!
Ko nije gledao, nek' obidje !!!!
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film traje 3sata, (ili 3ipo) i cula sam da nije nesto. da je prenatrpan efektima, da je samo pocetak dobar i kraj. a da je sredina filma uzasno dosadna.... Zato ga nisam ni otisla gledati..... Rolling Eyes ali u svakom slucaju cu ga uzeti na DVD i pogledati... Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa baby G..ne volim mnogo te filmove pretrpane efektima a stara radnja obradjena vec milion puta

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se bas dopao film , al je previse grozno sa sve one insekte bljak

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma film smara pomalo.Kao sto se vec rekli, ima dosta specijalnih efekata koji su toliko mastovito odradjeni da covek pomisli da je sve ono stvarno.WOW.
King Kong daje maj-geri u glavu dinosaurusu i tako te fore...

_________________
Master
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je zaista super a oglumici i da ne govorimo//preslatka je ..fim ima zaista dosta efekata ali ga to i cini zanimljivim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> King Kong Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon