www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

King Kong
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je predugacak i smara onaj deo u dzungli....meni je original mnogo bolji


_________________


Love don't let me go
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ljubitelj ovakvih filmova. Specijalni efekti nisu nesto sto me opcinjava...

_________________
SlatkaMala
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi jasno zasto oni prave neka veeeeeeliak vrata za tog King Konga, kad se on penje na nebodere, gazi sve pred sobom i da mu zid od tri metra bude prepreka. Hmmmm nekako to ne ide hehehe
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajadk je napisao/la sledeće:
Nije mi jasno zasto oni prave neka veeeeeeliak vrata za tog King Konga, kad se on penje na nebodere, gazi sve pred sobom i da mu zid od tri metra bude prepreka. Hmmmm nekako to ne ide hehehe

Brate, film je to Smile

_________________
Master
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o-d-l-i-č-a-n!!! odlican ,nema šta! film sam gledala tri puta u kinu, i opet cu kad dodje na dvd!!!! stvarno prefektan!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 03, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zaista ne znam cemu komentari na temu bilo kog pa i ovog filma od strane onih koji ga nisu pogledali uopste Confused Confused Confused
Film je inace zaista predugacak, i bar mene nije nesto fascinirao niti mi je drzao koncentraciju, jer su ga zaista razvukli mnoooooogo. U svakom slucaju (iako ja ne padam na efekte mnogo ako nema dobre price ni glume) efekti su zaista za svaku pohvalu, ali sam film mi je zivi smor posle prvih sat vec bio.

_________________
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam meni je malo preteran sa efektima a ima i par gresaka koje su malo uocljive ako je neko primetio a sam film opet isto ko i svi njegovi predhodnici

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
Majmun zvani BOBO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 43
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh sad pre nego ides u bioskop na takav film treba znati da su efekti svuda, a ne da se posle bunis kako ti film ne valja. Meni osobno je taj film dobar iako mi se original vise svidja (klasika).
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budalastina...cak i da zanemarimo zakone fizike, biologije, evolucije itd (sto je meni jako tesko, moram da priznam) ovaj film ne nudi apsolutno nista...efekti su vrhunski, tu nema zbora, ali sta to vredi kad nista drugo ne valja...zali boze bacenog vremena Neutral

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> King Kong Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon