www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Emina Jahovic
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro izgleda o pjesmama i pjevačkim mogućnostima ne bih!

 
lukadr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 55

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sto ne bi?
dobro pjeva!
 
CaCaDoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Mar 2007
Poruke: 74
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra je ona Kako God Da Okrenes Smile

_________________
Biti Il' Ne Biti.Samo Pitanje Je Koga
 
maww777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna od najvecih PoP zvezda na nasem prostoru

ima prelepe balade i extra pesme,lepe tekstove i jako je talentovana i prelepa i ima veliku uspesnu karijeru zahvaljuci sebi i svom radu...emina je stvarno najbolja,jos na eng snimila singl na mtv adria je usla u top 20...zakon je cura Very Happy
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam njen novi album na Prolece Razz
 
maww777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 13, 2009 6:23 pm    Naslov poruke: Emina Jahovic-Vila USKORO ! Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=X0D7q60nLU4

Jedna od najlepših pevačica iz Srbije Emina Jahović-Sandal (27) od pre dva dana se nalazi u Beogradu, gde započinje promociju svog novog albuma „Vila“. Ona se posle trudničke pauze vraća na scenu singlom „Pile moje“, za koji je urađen visokobudžetni spot, u produkciji od preko dva miliona dolara!

- Napravili smo taj trik jer zaista sve što se nalazi na sceni kada se sabere košta upravo toliko! Nažalost, ni taj najbolji „ferari“ ni dijamanti nisu moje vlasništvo. Neki naši prijatelji su mi ih ustupili, a tokom snimanja je sve pratilo brojno obezbeđenje jer su svi bili u frci da ih neko ne ukrade - kaže ekskluzivno za „Alo!“ novopazarska Penelope Kruz. Njen suprug, turska zvezda Mustafa Sandal, planira da za nekoliko dana dođe u Beograd i podrži Eminu, a sa njom je sve vreme sin Jaman, koji sada ima devet meseci.
- Moj suprug će doći da bude sa nama i ostaće i nakon promocije. Jaman i ja uživamo u Beogradu, gde nam je veoma lepo. On je ovde primetno srećan jer smo stalno na vazduhu. U Turskoj živimo na 22. spratu i mislim da njemu to smeta - kaže gospođa Sandal.
Štampa se nedavno bavila time kako je Emina uradila najsavremeniju hiruršku intervenciju.


- Da, čitala sam da je pisalo kako sam ugradila balon u želudac kako bih imala osećaj sitosti! To je glupost! Oduvek sam se bavila fizičkom aktivnošću, čak sam i u trudnoći plivala skoro do porođaja, iako su mi to lekari zabranjivali - tvrdi Emina za „Alo!“.
Ona još dodaje da ne planira da uskoro rodi još jedno dete.
- Ništa u životu ne planiram, pa ni to. Ali, ako se desi, volela bih da rodim još jednog sina - zaključuje pevačica.Emina je 19.Maja. Gost u Ami G Show-u!22:30!


http://www.youtube.com/watch?v=X0D7q60nLU4
 
Double Hearts
Love Sucks
Love Sucks



Godine: 34

Datum registracije: 12 Maj 2009
Poruke: 2618
Mesto: i'm an amazing guy who has the killer looks

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 13, 2009 6:39 pm    Naslov poruke: Fabalous Na vrh strane Na dno strane

Najlepša Question HA HA

Aaaa štooooo su oba vedie
a za promociju Rolling Eyes


evo kako treba da izgleda pravi trailer za novi album



Fabalous

Laughing Laughing


USERTESE Mr. Green Mr. Green

_________________
Shitisism
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 13, 2009 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakv ti je ovo klip,p od promocije nemaaa Rolling Eyes a Emina je veriii super cici Mr. Green
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa moram reci da sam ocekivala nesto bolje...
Pesma "Pile moje" onako,slusace se jer nije nesto sporo...
Pesma "Dan za danom" mi je najbolja pesma sa novog albuma Wink
Ima dosta balade...trebala je imati brze pesme;A "jos ti se nadam" i dalje se najezim kad je slusam Razz
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teme Emina Jahovic i Emina Jahovic VILA - USKORO su spojene Wink
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi CD joj je vrh Wink
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi album Vila je prosječan za pop scenu.
Ništa novo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Emina Jahovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon