www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njegov mobilni...
Strana 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Njegov mobilni... Na vrh strane Na dno strane

Da li smatrate da imate pravo da cackate po njegovom telefoni....i on po vasem naravno...ili svako treba da ima svoju privatnost.....?

 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da sme. bar ja dozvoljavam. ono shto ne treba da se vidi nece ni naci Wink

_________________
El Niño
 
goran86_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 38

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jednom zaboravio na neki podstnik na kom je pisao samo datum, a ona je pocela da me ispituje ko da sam nesto skrivio...
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne volim da preturam po njegovom telefonu...nikada nisam,a nikada i necu...on uvek drzi telefon upaljen i ispred mene na stolu,ali nikada mi nije palo na pamet da mu preturam po porukama i pozivima...sa kime ce da se dopisuje i ko ce da ga zove,je njegova stvar,a i ne vidim poentu u tome sto bi mu citala poruke ili cackala po telefonu...on je ranije znao da uzme moj telefon i da cita poruke ili gleda pozvive,ali sada to vise ne radi (barem ne kada ja vidim)...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam mu samo jedan put uzela mobilni, prvo sam ga pitala, i rekla sam jel mogu da procitam samo moje poruke? i on mi je dao, i sad mi recite jesam kreten ili nisam. Ja sam procitala samo poruke sto su nosile moje ime, ove ostale nisam, a bilo ih je.
Ipak je bolje za mene daneke stvari ne znam, da se ne bi nervirala...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se mene tice moze iako je to nepristojno ako nepita jer nemam sta da krijem cak sam imao devojku koja je skakala na moj mob cim bi dobio poruku ili kad bi me neko zvao ali to mi nije smetalo.
Ali ja npr nikad ne bih uzeo tudji mobilni nebitno dal se radi o devojci ili nekoj dr osobi i cackao poo njemu to je ipak njegova privatna stvarcica koja sigurno krije neke tajne(s obzirom na mogucnosti danasnjih mobilnih telefona)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nema sta de skrije onda neka cacka koliko hoce. Ali i ako je neka ljubomorna pa pocne da me zapitkuje za svako zensko ime iz imenika onda bolje neka se ne priblizava mom telefonu Mr. Green
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da cackam da ali ne da mu citam poruke i da gledam propustene pozive
 
just_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 120

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene je bolesno cackati deckov telefon,citati poruke i proveravati propustene pozive.
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Velja25 je napisao/la sledeće:
Ako nema sta de skrije onda neka cacka koliko hoce. Ali i ako je neka ljubomorna pa pocne da me zapitkuje za svako zensko ime iz imenika onda bolje neka se ne priblizava mom telefonu Mr. Green


hehe e takva sam ja...za svaku zensku osobu sam ga pitala i naljutila sam se na njega kad mi je uzeo svoj mob iz ruke jer nije hteo da vidim sta ima u njemu, jel bi vi bili sumnjivi?

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne dozvoljavam da mi iko pretura po telefonu! Ali ne zato sto nesto krijem. Ne krijem nista. Ako ima nesto da me pita - onda neka otvori usta i pita, a ne da sam proverava i dolazi do nekih (uglavnom pogresnih) zakljucaka izvedenih na osnovu toga sta je video i procitao u mom telefonu.
Uostalom, ljudi koji mene zovu i meni salju poruke, to salju MENI, a ne i njemu i meni. Neke stvari su mozda samo za moje oci i usi, a ne i za njegove (ili bilo cije druge). I cisto iz postovanja i prema meni i prema tim ljudima, mislim da je preturanje po telefonu bezobrazluk i nekultura.
Uostalom, ne razumem ni te ljude sto preturaju, sta ocekuju da ce naci? Nesto sto je partner sakrio od njih? Pa da krije, sigurno tu poruku ne bi cuvao vekovima u inboxu, vec bi je odmah obrisao...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e vestice, i ja sam bila u istoj situaciji... cackala po deckovom telefoni i cim je on to primetio oteo mi je telefon iz ruku i rekao da ja nemam sta da trazim u njegovom telefoni,ni u imeniku ni u porukama ni nigde... jedino sam mu mogla gledati telefon kada je i on sedeo pored mene i gledao sta radim... a i onda nisam mogla da ulazim samo u opcije i eventualno igrice...

a bio je odvratan on je zato uzimao redovno moj telefon i sve zivo citao...
a kad bi dobila poruku ili kad bi me neko cimnuo on bi prvi pogledao sta pise u poruci i tek onda mi dao da ja procitam svoju poruku... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Njegov mobilni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  sledeća
Strana 1 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon