www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njegov mobilni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 29, 2008 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto neko rece, ja njegov smem, on moj ne Very Happy


_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 29, 2008 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopšte se ne opterećujemo time. Kad smo zajedno, čačkamo jedno drugom mob, smejemo se smešnim sličicama i porukama. Moj mob mu je na raspolaganju, kao i meni njegov.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i to je deo onoga sto se zove poverenje.... nemam problema da cacka po mom mobilnom... mada ja to retko radim...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da mi iko dira po mobilnom pa ni on. Nemam ja nikakvih tajni u telefonu, samo mi je to ružno. To podrazumeva da ne preturam po njegovom telefonu. Smile

_________________
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne postoji cura koja nije virnula ili bar nema ogromnu zelju da to sto pre uradi...Iskreno ne volim da mi neko gleda poruke pozive ili slike...a necu ni ja, a onda prorade zenske bubice jednom sam imala znate vec onaj zenski osecaj virnula sam decku u telefon i to sto sam "zelela da vidim videla sam" od tada mi je sasvim svejedno jer se neka moja sumnja ili sta vec potvrdila.
Dok sada volim da pogledam slike ili snimke na kojima smo nas dvoje dok ovo ostalo ne, ne bih podnela da sebi treniram nerve ponovo Very Happy

_________________
...dozvola za ljubav...
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Kao sto neko rece, ja njegov smem, on moj ne Very Happy

Potpisujem Mr. Green
Ali sinoc kada sam ga uzelea i procitala jednu poruku... Pokajala sam se sto sam ga uzela i rekla sam da vise necu posto sam mogla da ga ubijem na spavanju New Evil

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
LadyZi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 15
Mesto: chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne cackam cesto bez jednom u 7 dana hahahha salim se...s vremena na vrijeme pogledam poruke ali kad on nije tu i poslije toga sve i da nadjem sta ne prebacujem mu i ne pitam ga ej sta to znaci Smile jer sam do sad nalazila samo moje poruke i poruke od njegovih iz meksika....on je moj tel samo jednom uzeo i gledao propustene pozive i pitao me ko je ko ali nije pravio probleme...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek sam imala ogromnu zelju da procitam njegove poruke, mada kada ga neka cura zove, ili bilo ko on to meni kaze, ne krije nista od mene.
Jako sam ljubomorna i znam da ako jednom pogledam u tel sigurno cu se pokajati i ako nemam razloga za to.
Sta da radim, ljubomora je bolest.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma volim da caprkam..pa bog...sta da se radi..

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Deja-vu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 42

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postujem tudju privatnost...ali tudju-ne njegovu Very Happy

_________________
...Loving you is my life...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam samo to uradila, pre 6-7 godina. Doduše, bila je vrlo specifična situacija. Ušao je u kuću i uzeo poslednje pare kako bi 'ostao u igri' (kladionica), njegov mobilni je ostao na stolu, a ja sam ga, onako u besu, eto, ne znam ni sama zašto, bez posebne namere, uzela u ruke i počela da čvakam po pozivima. I imala šta i da vidim. Kad čovek traži nesreću, tako je to...

Inače mi nikada ni pre ni kasnije, i nevezano za to, nikada nije palo na pamet da išta slično uradim. Nikada nisam loopala glavu oko toga da li je radio nešto ili ne, poštujem tuđu privatnost, sledim osećaje i ono što ne znam - ne može da me da me boli Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegov mobilni uvek uzmem slucajno, na srecu ili nesrecu, ne znam... i djavo me potera da proceprkam i saznam neke interesantne stvarcice...Hvala pametnom narodu sto izmislise napredne opcije za novije telefone, pa znam gde sve mogu da mu se cuvaju poruke i pozivi (a on nema blagog pojma o tim opcijama-bitno da je telefon 'dobar') Laughing Laughing Laughing

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Njegov mobilni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  sledeća
Strana 23 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon