www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njegov mobilni...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegov mobilni me uopće ne zanima ...

 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni moj nebrani da mu diram mobitel, al meni je neugodno uzeti ga, jer ni on netrazi moj..

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 06, 2008 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je njegov mobilni...a ionako znam sve..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 06, 2008 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim kad mi neko cacka telefon.
Ja volim da praktikujem: ne diraj mi telefon a ni ja necu tvoj.
Jednom mi je uzela telefon(mislila je da zakuvavam kafu:)) i ubrzo ga vratila, jer ja brisem odmah po obavljenom pozivu listu poziva. Takodje to radim i sa porukama, cim procitam brisem. Tako da je shvatila da nema sta da trazi po mom telefonu. Vise ga nikada nije uzela.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 03, 2010 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam pristup al ne treba mi...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 07, 2010 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam šta da krijem i može da čačka po njemu koliko ga je volja, mada to ne radi, jer mu pristojnost ne dozvoljava, a isto tako ni meni moja, da uzimam njegov mobilni. Oba obično stoje na stolu kad smo zajedno, prema tome, ne smatram zaista pristojnim bilo čije stvari dirati, pa tako niti njegove.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 08, 2010 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne ne uzimam mu mobilni sama niti ga proveravam kad on ode negde pa ono na brzinu da upadnem u njegove poruke Laughing na taj nacin ga ne proveravam a ni on mene...mada i onako znam uvek ko mu salje poruke jer mi uvek kaze sam od pocetka smo otvoreni jedno prema drugom u vezi svega a i da mi ne kaze imam poverenja u njega a i on u mene...
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2010 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa polazim od toga da ja ne volim da mi niko dira telefon,a s toga ni ja ne uzimam ničij mobilni-pa ni mog vjerenika!

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2010 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joooooooooooj kome vi to...sad on malo spava...a sumnjiv je...
posto smo mi muskarci uvek vama zenama sumnjivi..... Mr. Green
a telefon stoji li stoji...i vas ne zanima...kakve on poruke dobija i tako to...
joj....sta ste vi finkinje...ili srpkinje, hrvatice crnogorke i bosanke...ccc
sve fine cure... Mr. Green sto se ne udajete - sta cekate...da vas prodje finoca... Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2010 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopće me ne zanima njegov mobitel, nemam apsolutno nikakvu želju njuškati po istom jer imam potpuno povjerenje u njega (za razliku od bivšeg, jednostavno sam bila prisiljena, za svoje dobro, raditi stvari vezane uz njuškanje kojih bi se inače sramila Rolling Eyes )... Ali kad smo zajedno i npr. stigne mu poruka, obično mi pokaže istu uz neki komentar... I obrnuto... Wink Nemamo razloga biti ljubomorni, sumnjičavi... Wink
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 07, 2010 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvijek sam saznala da me varao onaj koji nije dao svoj mobitel ... uvijek mu je izgovor bio da su to njegove privatne stvari. LAŽ! Onaj koji ti da svoj mobitel kad god pozelis...od kojeg imas sifru od facebooka.... taj ima vece sanse da je vjeran Mr. Green Mr. Green
 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam cackala ali cakan je moj i nasao je neke poruke koje sam ja cuvala skoro dve godine na karaju mi ga jerazbio Sad

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Njegov mobilni... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  sledeća
Strana 24 od 25

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon