www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pegla i mi :(
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 3:01 pm    Naslov poruke: Pegla i mi :( Na vrh strane Na dno strane

Devojke jel peglate,sta peglate? Ja jok vala,samo sto se mora i kad se mora 8)


_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ista mrzim od kucnih poslova jeste peglanje...
Za sada sav ves pegla mama,jednom ,samo jednom sam se litila pegle i izgorela pantalone...
Mrzim peglanje...i dok nebudem morala necu ni da peglam Wink
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peglam sve sem intimnog vesa i peskira.Mada bas nesto i ne volim da peglam.Evo upravo odoh da peglam...... Crying or Very sad

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Nancy
Veštica
Veštica



Godine: 41

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 267

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sve peglam sem peskira i posteljine to ide u masinu za susenje pa nema ni potrebe da se pegla
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam kuci moram sve da peglam cak i spavacice,draga mamica hoce sve slozeno i ispeglano kao u radnji Razz ! a kad sam kod sestre onda uopste ne peglamo jer sve strpamo u masinu za susenje i kad se to slozi odmah, nema sta da se pegla, sem kosulja.

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaoooo al ja mrzim peglanje.....ranije sam peglala sve...od carapa do vesa do posteljine i peskira....sad nista...samo ono najneophodnije....masina za susenje je bog...ima program za ne guzvanje vesa...samo izvadis ..slozis i aj u ormar.... Wink

_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

masina za susenje+profi pegla i daska i ide-nije da ne volim, vec ni ne osecam to-ne volim da brisem prasinu Rolling Eyes
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 29, 2004 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi frka da peglam,ama ni malo..odvrnem muziku do daske i pegla samo leti!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
kice
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 25 Jul 2004
Poruke: 768
Mesto: Vojvodina Titel

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 29, 2004 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakoga dana pa i preslo u naviku,sto kaze Cica pustim muziku i Very Happy letiiiiiiiiiiiii

_________________
deca su najvece blago na svetu!
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2004 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam da peglam!
Sem kuvanja i nege sobnog bilja, to mi je omiljen kućni posao....ma, ni pranje sudova, zavesa ni prozora mi nije mrsko...

...ali prašinu što ne volEm da brišem....potpuno naopak posao: ako uradiš ne vidi se, ako ne uradiš vidi se
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!


Poslednja prepravka: vecadok datum Uto Jul 12, 2005 10:41 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
daljina
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 06 Sep 2003
Poruke: 2748
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 30, 2004 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mora, mora se!!!
Dohvatim telefon i peglu u isto vreme i.....pozavrsavam nuzne razgovore i omrazeno peglanje. :nike:
Sreca moja pa masina za susenje obavi veci deo posla inace bi tel. racun ..... :sith:

_________________
ponekad i daljina moze biti blizu
 
ATAJLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 68

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 147
Mesto: Cacak

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 04, 2004 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam mašinu za sušenje veša.
Ne telefoniram dok peglam.
Ne peglam peškire. A ne koristim ni omekšivač.
Ne volim da peglam.
Nikako.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Pegla i mi :( Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon