www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pegla i mi :(
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rade speglam masinu vesa i to mi nepada tesko jer skupo placa robu pa je volim i odrzavati nego da operem suideSve peglam od gaca pidama potkusulja pa do majca i hlaca


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Nutella-girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 12

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj najveci neprijatelj.....

_________________
Vasa Nutty Wink
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peglanje mi ne predstavlja neki veliki problem i opterecenje,to mi je jedan od drazih kucnih poslova....
Dok recimo usisavanje ne podnosim

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne umem da peglam (sto mozda i nije bas pohvalno, ali tako je) i nikada nisam nesto ispeglala.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nije mi lose peglanje , vise to volim nego da perem sudje Wink
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy ja bas volim da peglam, malene decije stvarcice pogotovu Wink
 
vrca86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 16

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajoj peglanje...meni je to najomiljeniji posao...nema nista ljepse nego muziku do daske i peglati ili nest slicno raditi...mene to stvarno smiruje...

_________________
vrca86
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

peglam samo ono sto moram i kad moram...ves odma poslije susenja u susilici slozim tako da se ne mora peglati. Wink

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni pegla moja mamica... Mr. Green

_________________
 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja peglam jako malo... pazim da imam stvari koje se ne guzvaju pa popeglam samo traperice i kutu jer studiram kemiju pa da to na nesto lici... al ovo s kutom zna biti i zanimljivo... jednom je nesto eksplodiralo pod temperaturom i samo je velika rupa ostala... Laughing
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavim stol za peglanje sjednem na kompjutersku stolicu upalim film i peglam i to traje jer imam puno robe sve perem i peglam naopacke i stalno si kupujem nekaj novo i preslacim se Wink Nije mio mrsko pegati a kolkogod mi se nekad neda ipoak je bolje od pranja suda

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Peglanje... kako kad, nekada mi je zanimljivo (i tada peglam) a nekada zamara (tada štafetu predam mami). Šalu na stranu, ok mi je da peglam peškire, čaršave, krpe, sve te fine stvari koje nemaju dosadne kragne, rukave, ranfle... ko će sa svim tim dodacima da izađe na kraj?!

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Pegla i mi :( Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  sledeća
Strana 10 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon