www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Joksimovic
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Da li Vam se pesma "Lane moje" vise svidja od pesme "Zauvijek moja" koju izvodi grupa "No Name"?
Da
89%
 89%  [ 77 ]
Ne
10%
 10%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 86

Autor Poruka
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 12:05 pm    Naslov poruke: Zeljko Joksimovic - Vasa misljenja Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o Joksimovicu? Da li volite da slusate njegove pesme? Njegova omiljena pesma Vam je... Meni "Lane moje". Na ovom mestu neka svako napise svoje misljenje o Joksimovicu.

Pozdrav,
Razz Razz Razz


 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je, pogotovu posle Evrovizije je postao hiper popularan i cini mi se da se odlepio od onih pesama kao "Telo vreteno", jer su to pesme koje traju od petka do petka, a pesma kao sto su "Zaboravljas" i "Ledja o ledja" su vec neka druga prica Wink
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidjaju mi se njegove pesme i uzivam da ih slusam.
Drska zeno plava mi je superiska pesma a i balade su mi prelepe!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravno da je bolja lane moje...kakva je to besmislena anketa boze moj.... :-s


o joksimovicu mislim da...hm....da krade melodije kao i karleusa od nekih turaka,buda,grka i sta ti ja znam....
cula sam pjesmu za koju se kaze da je od nje nastalo lane moje kao plagijat i mogu reci da je to sasvim tocno!ista melodija.
a i dosta je drugih melodija mano...al nema veze...dobar je...sto nebi kad moze,a mi cemo to kupovat i slusat i svakom dobro 8-[

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas je beza ova anketa.... Lane moje jeste i jos duuugo ce ostati neprevazidjena pjesma... I ja sam takodje slusala verziju po kojoj je on kao napravio lane moje i kao laik mogu zakljuciti da je slicnost nevjerovatna. Al ako je ukrao, onda mu svaka cast, jer je to ucinio na maherski nacin da mu niko nista nije mogao osporiti....
A sto se tice njega kao pjevaca, mogu reci samo najbolje, mnogo ga gotivim od prvog pojavljivanja, jer je drugaciji i jedan od rijetkih pravih muzicara koji uvijek uspije da bude u zizi i na vrhu...
Gotivim sve njegove pjesme, neke manje neke vise... Moje omiljene su : "Dukati" i "Zaboravljas".......

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On mi je antipatican, mada tome ne mogu da pronadjem uzrok. Sa druge strane, covek lepo peva i zna da peva.

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 29, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Lane moje ovih dana.... Na vrh strane Na dno strane

Pesma "Lane moje" je po mom misljenju (a predpostavljam i po misljenju vecine) njegova najbolja pesma...pa i Eurosong je dokazao kvalitet pesme..zar ne? Zeljka slusam....mada nisam preterano odusevljena njime...vise ga slusam po diskacima i tako kad izadjem...
sad sam se setila...svidja mi se jako i njegova pesma (duet) "Supermen"...cim je peva sa Dinom Merlinom...mora da bude dobra
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 4:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Jos ne svice rujna zore" u njegovom aranzmanu je nesto najbolje sto je stvorio! Sve ostalo je nazalost pokradeno i to umanjuje njegov muzicki znacaj! "Lane moje" je odlicna pesma, ali isto tako pozajmljena! Wink

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam ga jos od prvog puta kada sam ga videla, a to je bilo pre nekih 6 godina mislim kada je bio na nekom takmicenju u Rusiji i odneo prvo mesto i kao pobednik je pevao jos jednom, a pevao je "Moj golube".
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zeljko se kod nas dokazao, to je sigurno. Jedini problem je sto preterano obradjuje druge popularne pesme. To je veliki minus za njega, mada mislim da je odlican kompozitor i aranzer, a nisam siguran da li pise textove. On je jedan od boljih nasih pevaca.
A trebalo bi da mu album izadje uskoro. Znam da je prvo planirao za maj prosle godine, ali je odlozio zbog ESC, pa je onda radio album za Romanu, pa pripremao pesmu za Jelenu Tomasevic... Valjda ce mu pesme biti kvalitetne.

edit: Definitivno je "Lane moje" bolje od ovogodisnjes CG evrovizijskog pokusaja. Tu nema rasprave Wink


Poslednja prepravka: dare_987 datum Sre Avg 31, 2005 1:06 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadje se poneka njegova pjesma koja mi se svidi al on mi se nikako ne svidja ..on meni djeluje umisljeno i bahato...ne volim ga bas vidjet=)

_________________
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim zeljka joksimovuca super pesme ima volim da ga slusam lane moje je ubedljivo najbolja pesma njegova

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zeljko Joksimovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 1 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon