www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Smrtna kazna
Strana 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 4:19 pm    Naslov poruke: Smrtna kazna Na vrh strane Na dno strane

Da li ste pristalice smrtne kazne???
samo da naglasim kada se radi o slucajevima teskog zlocina, znaci slucajevi serijskih ubica, neizlecivih pedofila i silovatelja.....

Ja sam absolutno za.....takve "zivotinje"po meni ne zasluzuju da postoje....da cujem vas...



_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno protiv,ali za dozivotni zatvor......mada razumem ja sve i meni ponekad dodje da ponekog onako ubijem Rolling Eyes
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam za koji su uradili tezak zlocin ili su silovali
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Protiv.

Novim ubistvom ne potireš već počinjeno.
Za takve slučajeve postoji doživotna robija, što mu je isto,
samo bez novih ubijanja.

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIKO ...pa cak ni bilo koji sudija , porota , ili sta ti ja znam ko , NEMA pravo da nekome oduzme zivot !
Po meni smrtna kazna je jedna vrsta "legalnog" linca i ustvari skracuje muke takvim ljudima !
Glasam za dozivotnu ...pa neka lagano umire !
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Protiv smrtne kazne sam...
Iz tog razloga sto samo nekim psihopatama ili kako da ih vec nazovem cinimo uslugu i kratimo muke...
Treba njima zatvor,pa maltretiranja,izivljavanja i sl.da osete na svojoj kozi Evil or Very Mad
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gazda_djole je napisao/la sledeće:
NIKO ...pa cak ni bilo koji sudija , porota , ili sta ti ja znam ko , NEMA pravo da nekome oduzme zivot!


O oduzetim životima....o tome i pričamo....
A kako bi branio, a kako kažnjavao onoga ko siluje (nebitno da li siluje mladu ili staru ženu, onu koju zna ili onu koju ne zna, ili možda nekog dečaka Rolling Eyes )...
...kako onog ko ubije s predumišljajem, kako onog ko ubije rođeno dete, majku....
....kako bi branio lekara (neka i u 100 narednih života to bude moje zanimanje) koji zbog svog neznaja, sujete ili nezainteresovanosti ošteti bebu na rođenju, čineći od nje doživotnog invalida, pa upropasti život i detetu i celoj višečlanoj porodici....
....kako bi branio plaćenog ubicu, koji se mirno od kuće spremi, popije kafu i krene "na posao", da u leđa puca nepozantom ili poznatom čoveku....

O tome pričamo....
ima li iko, pod kapom nebeskom, obraza da brani takvo šta???
I nije možda etički, nije sigurno ni u skladu sa zakletvom koju sam položila, ali ja sam za ....
A pre izvršenja možda čak i ovo što kaže Jana...samo da vide kako izgleda!!!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!


Poslednja prepravka: vecadok datum Ned Jul 24, 2005 3:19 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veco svaka ti se pozlatila....
bas o tome pricamo.. o oduzetim zivotima....
...zar je dovoljna kazna nekom takvom da dozivotno provodi svoje vreme u zatvorima poput ovih ovde u Holandiji??? pa ni nasi bolji hoteli im nisu ravni.....tv i satelitski program u celiji....rekreacija...posao...sport...hobi....a hrana da ne pricam.....
..eticki ili ne meni dozivotna kazna nije dovoljna da iskupi unistene zivote onih kojih vise nema i onih koji su to preziveli...i njihovih familija.....

_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa o tome sam i ja sam rekla-niko nije da sudi-sudice mu vec neko ko treba,a ne mi,pa nek do kraja zivota sedi u 4 zida i misli,a ne i mi da budemo i gresni i njemu skratimo ruke
mada ja bi bez razmisljanja ubila nekog da mi povredi dete,ma kakvo cekanje elektricne stolice.....
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki ljudi jednostavno ne zasluzuju da zive.
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citavu sam filozofiju razvio o tome na mojoj temi na drugom forumu *odakle se inace brdo tema samo preisuje)!!!

U to vreme kod nas je stupilo na snagu ukidanje smrtne kazne i ja sam bio skroz protiv tog ukidanja i taj stav drzim i danas.

Dozivotna robija je previse blaga za one koji pocine najteze zlocine i smatram da je smrtna u neku ruku zadovoljavanje pravde!!!

Silovanje, svirepa ubistva i slicne stvari jednostavno treba kazniti na najstrozi moguci nacin.

Takvima nije mesto na ovoj planeti!!!

_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja tu malo drugacije razmisljam.
I jesam a i nisam za smrtnu kaznu.
Kao sto je Veca vec napisala, spomenula je one teske slucajeve, ali niko do sada nije spomenuo, da nedaj boze, da se radi o nekom ko je silovao ili daleko ga bilo ubio vase dete ???
Mislim, ovo je stvarno crno sto sam napisao da crnje ne moze, al neznam kako drugacije da napisem.....

Ne znam...... u takvom slucaju..... neznam ....... al bih se borio, ako vec meni ne daju da ja presudim, molio bih se i trudio maksimalno da lagano umire pod najvecim postojecim mukama.............

Mogu biti protiv smrtne kazne koliko hocu, u takvim slucajevima bih je trazio i to u vise varijanti.

(PS. Bane, zar ti nisi prepisivao ni jednu temu niodkud ??? Wink )

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Smrtna kazna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 45, 46, 47  sledeća
Strana 1 od 47

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon