www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali Vam je ugodno da......
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm...pa nemam ja nesto posebno sto volim.Ja nosim i tanga, i boxerice, i obicne.....Hmm..imam sve, i u svim bojama...Ovisi za koju priliku... Wink


_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i tangice i obicne,ali vise volim neke lepe,sarene,seksi tangice...

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad...volim i jedno i drugo..kada dobijem nosim obicne, kada idem kod decka nosim tange ili polubokserice....uglavnom zavisi od prilike...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne..samo tange ne nosim svakodnevno..zavisno od garderobe, biram i donji ves...ne smetaju mi ni jedne ni druge, ali nekako bokserice i pamucne gacice vise volim od tangi Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ugodno u tangama i cesto ih nosim Very Happy
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,ugodno mi je nositi tange,navikla sam se tako da mi nije problem i spavati u njima,ali ipak vise volim komotniji pamucni ves,ali to se ne moze nositi uvek Wink

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shea je napisao/la sledeće:
Samo tanga gacice i nosim. Sve ostalo me smeta, ali bas grebe, urezuje se....fuj fuj....one padobranke.



Apsolutno se slazem sa Sheom! Kada obucem normalne gacice, bukvalno me svrbi to gde se urezuju, grebe, nervira.....uzas! Cipkane bokserice mogu da nosim, ali samo za spavanje! Ispod garderobe-ne! Samo tage i to one, kako ih ja zovem "crtica tangice", one male, najminimalnije! I ne mogu da mi smetaju, kad ih ne osecam Very Happy !

_________________


 
milica2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 18
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo tange!Nebitno da li je zima ili leto
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam svih vrsta u svim mogucim bojama. Od prilike zavisi koje cu obuci.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osim tange, ja drugi donji ves ni ne mogu nositi...a nekad tangu nisam podnosila...sve je stvar navike...

_________________
You can have a friend only if you be one...
 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma tange samo ljeti i na odjeću koja to zahtijeva, gaće uvijek i zauvijek-hehehe!
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

godinama sam nosila samo tange ali u zadnje vreme se sve vise odlucujem za neke boxerice zenske.Lepe neke cipkane,satenske ali samo da nisu tange narocito sada zimi. Tange samo kada su neke bas uske pantalone pa da se ne vidi ves,ili naravno u nekim intimnim trenucima sa deckom.U principu mislim da nije ni zdravo non stop biti u tangama.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Dali Vam je ugodno da...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon