www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali Vam je ugodno da......
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
nesanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 89

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tanga su zakon. ostale gače su odvratne. jedino možda još francuske tanga za večer u dvoje.

 
tajmahal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bele bubreznjace su zakon!!!! Laughing
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosim ih retko,ali zato kad ih obucem osecam se bas... recimo zensvenije itd.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
nora kovacevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 69
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tange su super ali ne mogu da spavam u njima....
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom nosim neke poluboxerice, ali ni tange nisu na odmet... Ne za skolu, popodnevnu kafu ili tako nesto, vec za neku "posebnu priliku"...

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
leptiric_22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e sada.. inace obozavam tange.. i vecinom samo njih i nosim.. obozavam tangice svih dezena i boja... treba da bude sexy... i to je to.. ja sam happy Smile

_________________
Surprised) ...If you talk about me
I got some advice
Click your heels three times
And say “i wish i had a life““...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi kada i kako se obucem.
Ali vise vilim da nosim komotan ves, nekako mi je prijatnije u njemu.
Pa od kad sam se rodila ljudi nosim ga....navikla sam....steta sto mi mama nije oblacila tange. Danas bi mi bile udobnije.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
bonita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 56

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

navikla sam na tange i sad nemogu nista drugo nositi. ruzno mi je vidjeti zgodnu curu sa dobrom straznjicom kako joj se ocrtavaju padobranke...fuj..
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tanga gaće su konza! 8)
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tange skoro uvek, mada su sad u modi obicne gace i bokserice i sve vise devojaka ih nosi, ali odvratno mi je kad vidim neku devojku da je obukla bele pantalone i crne gace ili tange...fuj

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi! tange su u nekim slucajevima prakticnije, to priznajem, ali ipak vise preferiram obicne cipkaste poluprozirne gacice koje u isto vrijeme odaju mnogo toga, ali ipak nesto i zadrze za sebe, te su, naravno, ugodnije ii toplije zimi... Mr. Green ni'ko mi se za sada nije zalio! Wink ciao! Very Happy

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
toty
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tange samo u specialnim trenutkima Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Dali Vam je ugodno da...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon