www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali Vam je ugodno da......
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja i nosim samo tange... Wink

 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne obozavam, ali neki put bas treba!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 3:31 pm    Naslov poruke: Re: Dali Vam je ugodno da...... Na vrh strane Na dno strane

shanjer je napisao/la sledeće:
Dali Vam je ugodno da nosie tanga ves ili vise volite komotniji ves Question


Jednom samo obukla tanga gaćice, i skinula ih odmah nakon 3 sekunde, nisam mogla... Mada, ja obožavam bokserice, i njih najviše nosim, a kažu da su one slične tangama, ali meni su bokserice najudbonije... Pa, verovatno, jednom ću morati i tangice da obučem... Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim komotniji ves Rolling Eyes a l za posebno prigode uvijek obuce tangice Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nevolim tange neudobne su i zuljaju

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Nutella-girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 12

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tange i boxe nosim...samo tange vise kada izlazim isl.. Laughing

_________________
Vasa Nutty Wink
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tange mi vise uopce ne smetaju, totalno sam navikla na njih, ali naravno da nosim obicne tijekom onih dana u mjesecu

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno mi je svejedno....Ako je neka intimnija prilika....onda obucem nešto zanimljivije...ali ovako svakodnevno baš mi je svejedno jesu li bokserice, obične gaćice ili tangice Smile
 
tijana87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 458

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inferiorna_akasha je napisao/la sledeće:
Stvarno mi je svejedno....Ako je neka intimnija prilika....onda obucem nešto zanimljivije...ali ovako svakodnevno baš mi je svejedno jesu li bokserice, obične gaćice ili tangice Smile


bas tako!!
 
azra basic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2006
Poruke: 44
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bez tangi ne mogu zivjeti...ja ne znam sta bih bez svojih bebica
 
Sanjita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Sremska Mitrovica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok, nosim velike gacarone pa sta?
shalim se, pa ono, gotivim tange, strava su, ne smetaju mi, ali mislim da guza lepse izgleda u obicnim, ali kada je samo u njima, hehehe... kontate?

_________________
covek umire onoliko puta koliko izgubi ono sto voli!
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da se prijatnije osecam u obicnim,pa i zdravije je nositi pamucne,ali kada situacija i garderoba zahteva nosim tange... Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Dali Vam je ugodno da...... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon