www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojim sportom se nikada ne biste bavili....
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
AMLES
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kriketom se nikada nisam bavila...to je najgluplji sport ikada...

 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bocanje i sah...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm verovatno ne bi se bavio sportom bez lopte. Igrao sam basket, fudbal, tenis, stoni tenis i badminton i ne mogu da zamislim da se necim bavim sto nema loptu kao element.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam se bavio mnogo sportova, ko ce sad da ih nabraja.Eto recimo slazem se sa Jugovicem, ne mogu da se bavim sportom u kome nema lopte.

_________________
Master
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje licno misljenje je da je boks veoma bezvezan sport......mislim, dva muskarca kako se tuku do iznemoglosti......uzas......
u to ubrajam i karate, sumo-rvanje.....i sve sto je vezano za tucu......

zatim, ragbi mi nikako nije jasan....a jos manje muskarci koji se bave tim sportom...
bejzbol....jos tu i tamo...ali i to..... Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih extremnim sportovima, pre bih ishao u MMA da me shibaju nego da letim paraglajderom ili planinarim ili skijam i skacem tamo gde se ne zna kad ce lavina snega da me zadrpa Very Happy

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
woste1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 364
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada se ne bih bavio sportovima: roleri, skejt, snowboard i tome slicno jer imam strah i mnogo sam nesiguran (lako padnem). Probao sam kao mali skejt i nisam bas dobro prosao.

_________________
STEVA
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skijaski Skokovi...
Uh nema sanse da bih to radio....
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klizanjem i baletom(ako je to sport)...
 
curica_pg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 209
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boksom,postoji i zenski boks,ali da me neko onako jednom udari ne bi se ja vise dizala Smile
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih se bavio ni vaterpolom.
To mu dodje isto kao borilachki sport...

_________________
Vujanic je zakon
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada se ne bih bavila sahom(ako se to uopste i moze nazvati sportom), golfom i recimo hokejom, veoma grub sport
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kojim sportom se nikada ne biste bavili.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 2 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon