www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakve ste zavodnice !
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 10:05 am    Naslov poruke: Kakve ste zavodnice ! Na vrh strane Na dno strane

Question Vas stil zavodjenja


_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

minic,stikle, uska majcica, izbacene grudi....
pa valjda je dosta
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Duboki pogledi... Laughing

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
blackvelvet111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitvnoo pogled i zagonetnost
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokreti i pogledi, ostalo i nije toliko bitno!
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sarm, osmijeh, pogled...nestasnost, malo naivnosti, nevinosti....padaju ko pokoseni.
Ne volim da zavodim tijelom, a decke koji u meni samo to vide zaobilazim u sirokom krugu.
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cijeli paket: izgled, odjeća, ponašanje, pokreti...

Tope se kad vide kako plešem.. Twisted Evil
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo razmisljam sad, al ne mogu reci da imam bilo kakav STIL zavodjenja Wink Mozda osmeh i vedrina Mr. Green ... Jednostavno uvek sam ono sto jesam. Vrlo retko, gotovo nikad ne radim nesto sto ne karakterise moje "ja", bilo da su u pitanju neki pokreti, posebno odabrane reci, ponasanje, odeca, a sve zarad cilja da zavedem nekog. Ne! Pa koliko puta se samo desilo da sam se nekom svidela u najopustenijoj varijanti, nimalo sredjena ili "zavodnicki" nastrojena. I to su bile one najiskrenije simpatije, jer znam da sam mu se svidela JA, bez bilo kog dodatka u svom ponasanju iz te "faze zavodjenja".

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osmeh..prirodnost..pogled recimo...ali pre svega kao sto kapljica rece..vedrina...dzaba ti zavodis ako si macorasta i isfolirana..

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje momke koje sam imala do sada, uhvatila sam,ako se to tako moze reci, kada sam bila opusteno obucena, bez trunke sminke....ok, lepo je srediti se...ali mislim da muskarce vise privlace zene kod kojih se moraju malo potruditi i koje ne daju sve na izvolte...nego onako, diskretno se obuku, recimo majica izrezom dubokim taman da dodju do grudi....znaci zagonetno je sta se nalazi ispod a opet sa neke strane provokativno....
Tako nesto pali, bar kod mene.....

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
ivanadanijela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 179
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e,ajd ja,da neshto kazem...najbolje se osvaja,ako je zena opushtena,samouverena,i samovesna,samostalna...tako da ni jednog momenta ne ugrozava njegov zivot u bilo kom smislu Wink (bar u pocetku...hahah) Lepota je pozeljna,cak i najvaznija za pocetak...al to je na prvu,posle muskarac gleda sve drugo samo ne lepotu...Takodje treba biti umiljat,a isto tako i razuman...Znaci,izgled je bitan,ali ne i najbitniji... Wink
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako zavodim? Pa nemam pojma... Definitivno ne oblacenjem.Mozda zato sto sam vesela,opustena...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kakve ste zavodnice ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon