www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakve ste zavodnice !
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogled, osmeh to je kljucno


_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa...recimo,zagonetan pogled,slučajan dodir u prolazu,osmeh...I uvek upali!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
Lily390
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 68

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slučajni pogled, osmijeh
 
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...uvek se trudim da delujem nezainteresovano...onda je prava frka...prvo pomisle da sam hladna kao stena, a onda se zarobe u mojim rukama...Smile

_________________
You can have a friend only if you be one...
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledi,smjesak,mackasto micanje ramena....ma svasta....al pali Very Happy
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muškarci koji vide samo tjelo takve nepodnosim nikako...inače pogledom i ponašanjem takva kakva si,kad mi se da zovoditi i ples je tu koji čini čuda ali večinom u tom načinu muškarac vidi samo tjelo,tako da to mi baš nije...
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovarajuca odeca i pogled Very Happy Very Happy
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivanadanijela je napisao/la sledeće:
e,ajd ja,da neshto kazem...najbolje se osvaja,ako je zena opushtena,samouverena,i samovesna,samostalna...tako da ni jednog momenta ne ugrozava njegov zivot u bilo kom smislu Wink (bar u pocetku...hahah) Lepota je pozeljna,cak i najvaznija za pocetak...al to je na prvu,posle muskarac gleda sve drugo samo ne lepotu...Takodje treba biti umiljat,a isto tako i razuman...Znaci,izgled je bitan,ali ne i najbitniji... Wink

e sa ovim se definitivno slazem...mislim da polako prolazi vreme kada su dekoltei minici i ostala sminka najvaznije kod zavodjenja..nadam se bar da dolazi vreme kada ce se dubokoumnost i zagontenost ceniti i traziti mnogo vise nego do sada..ako se skinem na samom startu..sta moze oecekivati od mene za nekih mesec -dva...ako je jedino sto je od mene video grudi i bataci Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UUUU,to je tesko objasniti,to moras da vidis!Sve,od izgleda,preko sarma,drzanja,pogleda...je bitno.Ali ako se lose osecam,ne mogu ni jednog da nateram da me pogleda iako sam maximalna,a kada se dobro osecam i bez sminke me jure!Mislim da je najbitnije raspolozenje! Very Happy Very Happy Very Happy
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje najjace oruzje bio je pogled koji zapravo ne govori nista.
Nema pojma da li mi se svidja pa ga zato gledam ili ga gledam tek tako sto ima smijesnu majicu.
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogled i osmjeh
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zagonetni pogled, osmeh ............ pa malo duza pauza da se pita sta je znacio taj pogled i osmeh ........... a onda sve ispocetka .............. a mora malo tu da se doda i izgleda ............. dekolte, i neke uske farke ......
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kakve ste zavodnice ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon