www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kakve ste zavodnice !
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je dovoljna dobra dzins kombinacija,visoke stikle,i zavoljnjiv pogled,ja to praktikujem.
Razz nisam ljubitelj minjica i tako to,vulgarno...


 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim vulgarno da se oblačim...

Osećam se zavodljivo ako obučem štiklice Razz ,suknju malo iznad kolena,i topić Wink I naravno zavodljiv pogled
 
*pahulja*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 06 Nov 2007
Poruke: 91
Mesto: necu da ti kazem celavi:)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni nije potrebno da..obucem jako kratak minic..ili ti izbacim grudi..ako se nekom decku svidjam onda uopste nije bitno..sta cu obuci.Tu su pogledi,koji ce sve reci....malo zagonetnosti..i to je to... Wink
 
milka cokolada
***тиха вода***
<b>***тиха вода***</b>



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 1239
Mesto: С р б и ј а, бре!!!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa pahuljom. Ali, koliko vidim, nove generacija jedino racunaju na izbacene grudi i ultra kratke suknjice i sortsice. Privlacno? Nikako! Tu je samo jedna poruka... Nazalost, muskarci to koriste! A zasto i ne bi? Nude im se! Gnusam se takvih devojaka!
Treba imati stav. Treba znati pricati o raznim temama. Treba pleniti pre svega svojom licnoscu!Osmeh i pogled definitivno!Ne kazem da ne treba i pokoja krpica, ali, sve sa merom!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Ne znam, stvarno ne znam... Nemam stil zavodjenja, ili bar još uvek nisam shvatila čime zavodim momke... E, sad, druga je stvar šta je to što se momcim svidja kod mene Wink


Kažu... da je to tajanstvenost, karakter i pogled... a onda sve ostalo... Embarassed Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za izgradnju boljih ljubavnih odnosa važnu ulogu ima, pogađate – seks!



● Eksperimentirajte s novim pozama. Istražite nove položaje i doznajte koji vam više odgovaraju, i ne morate to svaki puta raditi samo na krevetu u spavaćoj sobi.

● Započnite odnos striptizom. Pustite opuštajuću glazbu i skidajte polagano stvari sa sebe, pritom se dodirujući.

● Recite partneru svoje želje. Ako vam je lakše, možete ih zapisati i na papir pa mu to podmetnuti.

● Obucite seksi odjeću. Počastite se tu i tamo samostojećim čarapama ili nekim seksi korzetom. Osim što ćete se vi osjećati seksipilnije i ženstvenije, ni partner se neće buniti.

● Koristite seksualne igračke. Takva pomagala mogu začiniti igru i pojačati užitak. Eksperimentirajte!

● Dirajte sve samo ne 'ono'. Laganim dodirima mazite partnera svuda samo ne tamo gdje bi to najviše želio. To može raspaliti njegovu strast.

● Samozadovoljavajte se. Dodirujte se za vrijeme seksualnog čina. Tako ćete partneru dati do znanja što volite, a usput ćete se dovesti do vrhunca.

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 22, 2010 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa malo je sad nezahvalno pičati o sebi... Smile
ali eto...mogu da kažem što drugi kažu...
često mi kažu da imam taj faktor-x i harizmu koja je ženi potrebna, a to je jako bitno kad je zavođenje u pitanju.

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 08, 2010 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam umela, niti sam pokusavala da zavodim... ono sto sam cula od nekih bivsih (sto i smatram merodavnim, jer su oni bili "zavedeni") jeste da imam pogled koji ne ostavlja ravnodusnim. Mozda u tome lezi odgovor na postavljeno pitanje, a mozda u tome sto sam svoja (sto je pre verovatno).

Da izbacim grudi, natakarim se na stikle (i hodam k'o po jajima), otkrijem "batake", isprzim kosu, nalijem nokte, preopteretim se sa dodatnih 10 kg sminke, nikada mi nije padalo na pamet... muskarca kog cu tako da "osvojim", osvojila bi bilo koja druga (takvog vizuelnog efekta). TO, nije to...

Cinjenica je da se muskarci osvrucu za takvim devojkama... ali sta je u tom trenutku u njihovoj glavi, necu reci da samo oni znaju, znam i ja (a i vecina vas Wink)... "uf kako je dobra, rado bih je *******".

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 08, 2010 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam stil zavođenja. Priroda mi je takva i to se po meni vidi, jednostavno sam neko koga muškarac odmah prepozna kao ljubavnicu i to je tako oduvijek bilo. Naravno, ljubavicu koja se daje iskreno tijelom, ali bez ljubavi i bilo kakvih daljnjih problema. Lako me je pustiti u svoj život, ali me je teško pustiti da izađem iz njega i tu je uvijek bio moj problem. Zato sam uvijek bila ljubavnica oženjenim ljudima. Kraj dođe kada naiđem na nekog kome mogu pružiti više i bolje, a to se uvijek može.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2011 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vesela,opustena,spontana,duhovita,atraktivna,sa stilom...
mmm...sto se ishvalih Embarassed
ali eto pomocu tog zavodim Wink

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kakve ste zavodnice ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon