www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Poslije koliko ste upoznale njegove roditelje?!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 3:51 pm    Naslov poruke: Poslije koliko ste upoznale njegove roditelje?! Na vrh strane Na dno strane

Zanima me poslije koliko vremena zabavljanja ste upoznale roditelje vasih momaka?!
Ja sam u ozbiljnoj vezi 4 mjeseca i jos ih nisam upoznala...



_________________
..Znam da neces doci,
a cekam,
i maste nepoznate srece
rastu u noc nemu,
necu vise cuti tvoje reci,
taste,
da tvoj glas svemocni
osetim u svemu..

..Wherever you go,whatever you do
I will be right here waiting for you..
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sjećam se tačno kada sam upoznala njegove roditelje...Mislim da je to bilo poslije nekih pola godine. Inače, u vezi sam 3 godine.

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle 3 meseca. Wink
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm ja sam mog decka roditelje upoznala tek posle nekih 6-7 meseci,ali jedini razlog tome bio je jer on zivi u drugoj drzavi..tako da obaveze oko posla i fakulteta su me omele.Inache ljudi su extra fini i prihvatili su me kao da sam njihova

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
mavija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle 4 meseca.... ali su oni takodje i mnogo daleko!!!
A u vezi sam 2 godine
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prvo upoznala njegove roditelje pa tek onda njega hehehe

Ali nisam ni znala za to...slucajno se potrefilo to da njegova majka radi na faxu na koji ja idem i jako je dobra zena koja je spremna uvijek nama studentima da pomogne koliko je moguce tako da sam nju upoznala prvo...

Bili smo u vezi 5 dana kada sam ga slucajno upitala sta mu dodje ta i ta zena na sta mi je on odgovorio da mu je mati...sutradan je dosao po mene na fax i otisli smo u studentsku kantinu da popijemo kafu zajedno s njegovom majkom hehehe

Brata sam mu upoznala istu vece kad sam i njega , a oca sam mu upoznala na tramvajskoj stanici kada je on stao da ga odveze kuci jer je covjek s posla isao i cekao tramvaj Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre nego sto smo poceli da se zabaljamo... druzili smo se,tako da je upoznavanje roditelja doslo nekako usputno, pri posetama, slavama, rodjendanima,kafenisanjem itd itd Smile Smile Smile
samo polako! gde ti se zuri! to su "samo" roditelji..kad dodje vreme..
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam njegove upoznala nakon 3 mjeseca nase veze...


ne treba zurit nigde... sve ce to doc samo po sebi Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako brzo posle dva meseca

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strica i braću odmah kad i njega... a roditelje i sestre negde posle 3 meseca zabavljanja... Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u vezi smo 8 mjeseci i jos neznam njegove roditelje a ni on moje..
sve u svoje vrijeme
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa posto sam prvi put u malo ozbiljnijoj vezi, upoznala sam njegovu mamu posle tri meseca...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Poslije koliko ste upoznale njegove roditelje?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon