www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osnovna-srednja-fax
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas tim redom-osnovna,pa srednja pa fax.

 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je samo osnovna ostala u lepom secanju.Srednju jos nisam upisala zbog toga sto sam u kolicima ali ko zna,mozda je vremenom i upisem a i da je upisem sigurna sam da nebi bilo kao u osnovnoj.Ja sam imala divne nastavnike i drugare i verujte mi,svi me oni( i nastavnici i drugari) i dalje posecuju i to mi mnogo znaci a skolu sam zavrsila pre samo godinu dana.Svi se mi i dalje lepo druzimo i svi smo prolazili kroz lepa a i kroz teske trenutke.Jedan od najtezih trenutaka je,kada smo trebali da podjemo u 8-mi razred,umro nam je razredni.Kasnije u 8-om sam imala dve divne razredne koje me i dalje posecuju i koje mnogo volim.Ma jednostavno,nogo volim svoje odeljenje kao i sve moje nastavnike,na celu sa razrednim staresinama! Very Happy

_________________
M A N U E L A
 
JasminaSd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovnu pamtim po dobrom drustvu. Ostvarila sam tada neka prijateljstva koja i dan danas traju! Pamtim je i po nekim losim stvarima, ali trudim se da mi to cesto ne pada na pamet.
Secam se i nekih nastavnika, nestasluka, zaljubljivanja u neke decake koji su sada slatki momci i tako. . .
Srednja je brzo prosla. Nju pamtim po odlicnim zurkama, ekskurzijama, nekim blamovima, po bubacenju i tremi pred kontrolnu vezbu, po razgovorima za vreme odmora koje je mogao da prekine samo ulazak profesora, jednom zaljubljivanju i po jos 1000000 stvari!
A o faxu je jos rano da se prica!
 
hip_hop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ehh... osnovna ostade u lepom secanju... dobro drustvo, super skola, dobri nastavnici... a srednja, u koju na zalost jos idem, je raspad... jedne normalne osobe nema, sem moje najbolje drugarice, koja je posla samnom iz osnovne...

_________________
...brate sve se vrti oko postovanja...
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno faks!Najvise ucenja ali i provoda,upoznavanja novih ljudi i prijateljstava na duge staze...A nekom se desi i ljubav....
 
Paris_Hilton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 79

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno srednja....zavrsila sam 5tu gimnaziju i to mi je bilo najlepse doba u zivotu....najvise prijatelja je odatle i jos uvek patim za gimnazijom.....odmah bi se vratila kad bi postojao nacin, ali stvarno odmah Very Happy
 
alanya
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 296
Mesto: Maribor

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne morem se odlucit...a ipak mislim da je na faxu najbolje
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno u osnovnooj su najbolje uspomene i odmah bih se vratio u osnovnu.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovna u Herceg Novom
Srednja- 2 razreda u Herceg Novom, a 2 u Americi
Fax-americki college u Dubrovniku Smile
Iako jos nisam gotova sa faxom, mislim da mi se najvise svidja ovo doba faxa, ipak je to neki skroz novi nacin zivota... 8)
 
sasa_bajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:03 am    Naslov poruke: najleps doba je Na vrh strane Na dno strane

meni je najlepse doba bila srednja skola. upoznavanje novih ljudi zezanje dopisivanje na casovima. najlepsa mi bejase druga godina srednje skole. Very Happy

_________________
cao
 
27da03
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najljepse doba mi je dacko doba Smile , u osnovnoj skoli kao dijete djetetu, a u srednjoj je mi je bilo ludo i nezaboravno, a sad na fakultetu dolaze neke ozbiljnije stvari.
pozdrav
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovna manje vise nije bilo lose, ali sve bih dala da se vratim u srednju. Mada nije mi lose sad na faxu, ali ipak srednja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Osnovna-srednja-fax Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon