www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osnovna-srednja-fax
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Osnovna-srednja-fax Na vrh strane Na dno strane

Koje vam je bilo najlepse doba....iz kog perioda su najlepse uspomene,gde biste se najradije vratili....?

 
midgard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 7
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovna: Jovan Jovanovic Zmaj - Beograd
Srednja: Gradjevinsko-Tehnicka skola Beograd
Visa: Elektrotehnicka skola Beograd-josh uvek aktivna
Najlepshe doba definitivno srednja, mada ni osnovna nije bila losha, ali znash ono, tek pochinjesh da ulazish u pubertet kad krenesh da izlazish iz osnovne, visha nije losha ali nisi obavezan prema shkoli pa tako da je i druzenje slabije...
Poz

_________________
can't have it all
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovna mi je skola bila prepuna divnih dogadjaja li sam tada bila dete..nisam shvatala tako...gledala sam na sve ocima deteta i ne bih se vracala u taj period..fakultet me je isuvise razocarao i sada, kada je iza mene, ne bih se nikada vratila tih par godina unazad...a srednja skola je najlepsi period mog zivota.jedino vreme kada sam bila zaista srecna...kada smo ucili i drzili se..bili neiksvareni i bili ono sto ustvari i jesmo..neisfolirana omladina...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
borislav872005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: A joj! Na vrh strane Na dno strane

Uf! Jako tesko pitanje.
Osnovna skola je jako laka [kako za koga], drustvo bas i nije nesto posebno.
U srednjoj skoli je mnogo bolje. Upoznavanje novih ljudi, mnogo desavanja, ma svasta.
A za fakultet pa videcemo...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srednja skola je ubedljivo bio najbolji period po pitanju zabave. Dakle, jedina briga mi je bila izbeci keca iz nekog predmeta na kraju godine...a ostalo sve je dolazilo samo od sebe. Zabava, izlasci, druzenje, putovanja, prve velike ljubavi, zaljubljivanje (mnogo cesce nego sad), mnogo manje razmisljanja, a vise lepih trenutaka, ili bolje da se izrazim bezbriznih i na pravi nacin iskoriscenih bez straha koje nosi dalje iskustvo.

Osnovna mi i nije neki period ... verovatno zato sto sam bila dete i daleko od ovoga sto sam sad, pa mi potpuno nezamislivo da ga ocenjujem.

Dok sad na faxu ne mogu da se zalim da mi je lose. Lepo mi je, i dalje ja izlazim, super se provodim, imam nezamenljive prijatelje i kolege....samo ima malo vise obaveza, sazreli smo svi, nosimo se sa nekim stvarima koje su nam godine razlike izmedju srednje skole i faxa donele, nosimo se sa iskustvom, sa nekim razocaranjima iz proslosti i obazrivosti koju je ono stvorilo.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Nikola-ka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 27
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovna skola budi najljepse uspomene kod mene. Bili smo brojcano najmanji a najnemirniji razred. Bili svi slozni, sve si uglavnom promatrao jos ko djete, nismo previse razmisljali o tome sto ce biti poslje.

Srednja skola... kao da je nije ni bilo ne budi nikakva sjecanja. Drustvo se izmjenilo, nije bilo one sloge u razredu i tako.

Fakultet je poceo sa nekim teskocama i stresovima u pocetku, svi gledaju samo svoje poslove nije bilo tako puno druzenja, no sve se promjenilo u zadnje dvije godine kada sam nasao pravog prijatelja, pa apsolventsko...
 
chele
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 129

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srednja skola je zakon,u osnovnoj smo bili jos uvek deca i nismo bili tako dobri prijatelji,dok u srednjoj imas vremena i za druzenje i za ucenje.Za faks ne znam,ali mislim da ne moze biti bolji od srednje jer postoji vise obaveza.

_________________
chele
 
imiralem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je zaista srednja skola najljepse razdoblje. Prve ljubavi, prvi tajni skriveni pogledi, rumeni obrazi... Nestasluci
 
sanja_sany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno studiram, a najlepsa skolska doba su mi bila vremena u osnovnoj skoli, odmah bi se vratila! Smile Srednja skola nije bila nista posebno, ha ha ha...
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako doba na mene je ostavilo poseban trag,ali ipak je najbolje bilo u osn skoli jer skoro sve sto smo naucili i probali desilo se upravo tada

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jos uvijek u srednjoj,ali opet cu odgovoriti jer sam pri kraju srednje!!!meni je u srednjoj najbolje i smatram da su to najljepse godine!!!
 
bruno86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 48

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U srednjoj skoli mi nije bilo lose mada je generacija sto se tice druzenja bila dosta trula, u kontaktu sam tek sa nekoliko osoba a trenutno mi je na fax-u zesce a kako ce na dalje biti vidjet cemo Laughing

_________________
"I've always belived that life is divided into two parts: what is and what should be. And that,with a lot of effort,some hard work and maybe a little luck,there are moments in your life when the two parts touch. When what is and what should be are the same." - Ed Stevens
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Osnovna-srednja-fax Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon