www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narkomanija
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 7:29 pm    Naslov poruke: Narkomanija Na vrh strane Na dno strane

jedan od vecih drustvenih problema....necu vas pitati sta mislite o tome jer znam vec unapred vase odgovore...ono sto me zanima da li ste za legalizaciju iste???
Posto zivim u zemlji u kojoj je droga legalizovana nekako sam se navikla na tu cinjenicu mada sam veliki protivnik toga.....kako vi gledate na to???



_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Davno sam ponekad sa drustvom uzela travu ali nista jace...
A sto se tice narkomanije protivnik sam toga kad je u pitanju nesto jace,mislim na belo,spric i sl.
Rolling Eyes
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi ovako Jaco ... Reci da je u Holandiji legalizovana droga je vrlo relativno , jer nije bas tako !
Procentualno u Francuskoj je najveci broj osoba koje koriste lake droge , tako da sama tzv. legalizacija nema nikakvog uticaja na broj korisnika !
To sto je tamo dozvoljeno koriscenje , nece naterati nekog ko nikad nije pusio da zapali Joint !
Ovde u Francuskoj se nalazi lakse nego u NL ...ispred svake skole , na svakom cosku ih ima ! Samo se okrenes i kad ugledas arapina sa okrenutim kacketom pazaris ... cak je kazu i kvalitet na nivou , s obzirom da je isti poceo da bude diskutabilan u Holandiji usled velikog broja preprodavaca !
Elem ...ako mi se pusi , necu sigurno ici u Holandiju u coffi shop jer je tamo dozvoljeno ...Jednostavno zazvizdim kroz prozor i "Dzamel" mi donese "premiere classe"! Koliko sam letos primetio ... ni u Beogradu nije gora situacija !
Dakle ...Djole glasa za legalizaciju !

ps. Jeli prijo ...da turim onu sliku sto si mi poslala pre neki dan ?! Nekako bas ide uz temu ! Hahahahhaha ! Wink
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Totalno sam protiv legalizacije, a Holandija ima bolestan problem u "glavi" kada je to dozvolila!!!

Cinjenica je da legalizacija ne menja mnogo stvar, ali jedno je kada nekoga mozete da kaznite, a drugo kada svako radi sta mu je volja!!!

_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

no coment !
veliki problem danasnje omladine !
sva sreca kod nas i nije toliko izrazeno , koliko je u zapadnim zemljama !!
 
kolcom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Okt 2004
Poruke: 12
Mesto: BEOGRAD

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E prostitucija je jedno a bacanje para je drugo.Prostitucija je nacin da se zaradi a pri tom podmeces sebe dok je kod droge situacija drugacija -podmeces drugima ukoliko bi bila legalizovana onda bi bila nametnuta.A kad dokon pop nema sta da radi on krsti jarice-kada burzuji nemaju gde da trose pare i ne znaju da se zabave e onda se glupiraju.ma kakva droga ja se i bez nje super zabavljam moja "droga" su kola.
 
gilens1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 4:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za...isto kao i za prostituciju i ovde vidim veliku korist za drzavu...
legalizovao bih i lake i teske i najteze droge...
zasto ???? pa jednostavno...
ko hoce da se drogira on ce naci nacina bila ona legalizovana ili ne, a ko nece, da mu je reklamiraju na TV-u svaki dan i da mu je nude na svakom koraku nece mu pasti na pamet da je proba...

naravno uveo bih preventivno predavanja u skoli o drogama, samo da ljudi znaju u sta se upustaju...

pa sada kad pogledas da oni koji prodaju drogu sve te pare lepo trose svuda po svetu bez da su dinara platili porez, a u pitanju su stotine miliona $ u drzavnom budzetu godisnje...vidi da li se isplati ili ne...
nije sve u moralu...pogotovo kada ima ljudi koji nemaju morala, pa to koriste...trebalo bi i drzava da to iskoristi, dozvoli...da vidis kako bi se privukli stranci na ovu teritoriju...a to su vec velike pare za nasu zemlju...
s obzirom da je jedini trosak u mom izlaganju to sto bi se u skolu uveo novi profesor koji bi pricao protiv toga, mislim da je velika razlika izmedju koristi i stete...a naglasavam da se time ne bi ni povecao ni smanjio broj narkomana, samo bi se smanjio broj onih koji se time bave ilegalno i ne placaju porez Wink, a i milicija i vlada bi konacno imale opravdanje zasto ucestvuju u svemu tome LaughingLaughingLaughingLaughing
sta ti je ekonomista Laughing

P.S.
ako je nekome do smrti, treba mu pomoci da je pronadje...nije to u opste strasno...svako ima svoju zelju...

P.S.S.
inace nikada u zivotu nisam probao ni jednu drogu, niti sam zapalio cigaru...ali i dalje nemam nista protiv onih koji to rade...
 
gaga18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 7

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 7:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

no coment !
veliki problem danasnje omladine !
sva sreca kod nas i nije toliko izrazeno , koliko je u zapadnim zemljama !!


Nazalost, mislim da je kod nas isto kao i na zapadu, ako ne i gore!! Bilo bi vise kod nas kad bi ljudi imali para da se snabdevaju.
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 8:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo na samoubistvo ne treba dozvoliti! (Ne mesajte sa eutanazijom i posebnim slucajevima teskih bolesti) Nisam za legalizaciju!

_________________
吉国 久美子
六週間も居ていないので特に日本が恋しいですよね。
 
Hristina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 11, 2005 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cititram : no coment !
veliki problem danasnje omladine !
sva sreca kod nas i nije toliko izrazeno , koliko je u zapadnim zemljama !!


I ja sam tako mislila dok nisam shvatila da uopste nije tako. Ljudi za koje bih stavila ruku u vatru, oni kojima sam verovala, ispostavilo se da su narkomani. Bila sam isuvisa naivna, pa sam ima verovala kada su mi pricali da su samo probali, ili da su vec "godinu i po cisti!"

Mnogo je zastupljenije nego sto mi to mislimo
 
ArmaNL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 216
Mesto: Amsterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gazda-Djole - Dal si ikada bio u NL??? Mozda jesi a mozda nisi...nije ni bitno ali nije sve istina sta govoris....

Ovde kod nas je sva soft droga legalizovana, pusis gdje hoces cak i uz kafu u jednim od mali milion COFFEE-SHOPS. mozes cak i policiju pitati da ti ga smota Laughing i zato nevjerujem da je to u Francuskoj isto.

jel' ABSINTH isto u F. legalizovan??? nevjerujem Embarassed Laughing

_________________
Pozdrav, Arma H.

 
ture
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato tu kod vas narkomana na svakom koraku.Definitivno nisam za legalizaciju bilo koje droge jer je ona zaista jedan od najvecih problema drustva
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Narkomanija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon