www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narkomanija
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
VladyD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 8:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da treba pragmaticno odgovoriti na ovo pitanje...

Greska je razmisljati o tome dali je to pravedno ili ne, ili dali je to moralno ili ne.... Kljucna stvar je dali takve mere poboljsavaju zivot ovisnicima, i celom drustvu....

Americki pristup takvim problemima je da ignorisu te ljude, zakljucaju ih negde, ili ostave ih u getu, i da se pretvaraju da oni nikad nisu ni bili deo Americkog drustva... Isto je sa kriminalcima.... Lako je reci to je tudji problem, smakni ih i gotovo...

Medjutim takav stav samo vodi ka ignorisanju tog problema... Treba shvatiti da su i narkomani deo drustva i da oni trebaju isto da budu deo resenja... i treba im dati izbor i pomoci im, a ne zakljucavati ih...

Drustveni poredak je problem, narkomanija je simptom... naravno bice narkomana svuda, medjutim statistike pokazuju da se droga najvise koristi u najgorim zivotnim okolnostima....


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vjerujem da postoji nacin kompletnog suzbijanja narkomanije. Treba prihvatiti da je problem tu i da nece nestati.

Djelimicna legalizacija, a niti potpuna, nece umanjiti narkomaniju. Dodje li to potpune legalizacije imat ces ono sto se danas dogadja s alcoholom ili cigaretama. Bit ce lako dostupno svima. Doduse legalizacija bi mozda otela posao mafiji te ga stavila pod skute drzave (citaj porezi).

Stvar je u roditeljima ponajprije, potom u ostatku drustva koje je oko klinca ili klinke. Kao roditelj prvi cu pokusati utjecati moje dijete na to da se ne oda drogama...
 
Shomile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daleko od toga da treba legalizovati drogu jer samim tim ce deca misliti da je to ok i da mogu da koriste i jace droge:zasto ne bih uzimao nesto jace ako mogu legalno ovo slabije da uzimam...
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam pristalica narkomanije

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
swe28
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 24

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno sma protiv legalizacije jer ovako barem ljudi koji bi nekad mozda i popustili utjecaju i probali ne znaju gdje je mogu naci pa ni ne probaju.
 
Pedja_Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da nisam,jedino u ako je dobro medicinskom smislu
 
Gogo77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Aarau

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Droga u zabavnom stilu nebi trebala biti legalna.
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ko hoce da se drogira nega ga... on ce crtji

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
neko_iz_mase
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 15

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako.. da se ja pitam, svu ovu drogu sto policija zapleni, uzeo bi i organizovao jedan ˇˇDROGAˇˇ party, pa nek je uzima ko hoce sve dok ne crkne. I tako opet i opet
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za legalizaciju.......svih vrsta, od najlakshih do najtezih...

pa ko oce da se drogira uvek nadje nachin......svaka trafika da ima drogu, ko pivo i cigare, pa ko hoce - izvolte....

bolje je i tako nego da svakodnevno ih nalaze po podrumima predozirane....
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice droge..probala sam je, necu reci koju vrstu....
Nikako nisam pristalia legalizacije....to je uzasno.
Inace, danas se susrecem sa problemom narkomana u uzoj familiji i nije prijatno.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako nisam za legalizaciju! Videla sam sta droga moze da uradi od coveka. Izgubila sam neke drage prijatelje.

_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Narkomanija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 2 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon