www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narkomanija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma da se mene pita ja bi to zabranila gledati kamoli koristiti .. jedino u medicinske svrhe

 
CicaVestica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 347
Mesto: Cicilend

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se zna da kod uzimanja droge se dozivljava nesto slicno orgazmu,zar nije bolje biti sexualno aktivniji...jeftinije,lepse,zdravije ...Glasam za sex Mr. Green
 
psih0
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 22
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: asdf Na vrh strane Na dno strane

Ali kako drugacije videti zmaja? ? ?




(hahahaha)

_________________
nije zvaka za seljaka
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakava leglizacija jel ste prsli bre?Sto bi se droga legalizovala kada ne donosi nista sem problema i zavisnosti(kod vecine slucajeva)?Smile
Moj brat se jedva izlecio od droge,a drugi je mrtav vec osam godina zbog iste samo sto je on bio upetljan i u mafiju...tako da,ni za sta na svetu ni bih probala drogu bilo kakve vrste! 8)

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne!
Droga je isuvise stetna da bi postala "jednaka" sa casom coca - cole.

Najsmesniji su mi ljudi, tj. drzavnici koji pricaju da ce suzbiti narkomaniju, prodaju droge, broj dilera ce smanjiti na minimum i sl. Uvlace se u deupeta pred izbore, a kad pobede, onda predlazu zakone za legalizaciju droge i ubijaju decu istih tih ljudi koji su glasali za njih.

Jesam za legalizaciju marihuane ali samo u medicinske svrhe. Opste je poznato da marihuana pomaze ljudima obolelima od raka i lasala bih za legalizaciju trave samo da bi ljudi oboleli od raka sto bezbolnije docekali smrt, a inace ne!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 38

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da se ne legalizuje vutra?
Ako je to zabranjeno, onda treba zabraniti i alkohol.
Pre ce pijan lik da napravi s***e nego navaren lik.
I naravno, nikako ne legalizovati teze droge.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stojke_86 je napisao/la sledeće:

Pre ce pijan lik da napravi s***e nego navaren lik.
.


Very Happy Ne znaš baš kaj si ovo ovako zaključio ali dobro.
Nisam ni ja baš adekvatna osoba za suditi o ovome, pošto se ne petljam mnogo u te neke zabrane, što god zabraniš, narod će opet radit ako mu se sviđa, tako da mi je svejedno hoće-neće.Ionako je toliko mali broj ljudi koji se doista trude ,,stišati,, narkomaniju. Pod ovim nikako ne mislim na državnike koje je Ego krasno opisala Wink
 
dj-death
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gadna je droga... indijanci su je znali koristit ali ovi dansnji ljudi nista ne znaju skoro hehe
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, nisam za legalizaciju sem u medicinske svrhe.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u medicinske svrhe to je vec dugo legalizirano... moje mišljenje je da drogu nikako ne treba legalizirati,i ovako je veliki problem onako bi bilo samo jos gore,nikako bolje

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
ILLNINO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 22
Mesto: BOR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narkomani su najgori ljudi njima se ne moze verovati ma koliko oni bili dobri.Uvek ima da te zajebu kad tad !! NARKOMANIJA = SMRT nista vise

_________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember.We are Eternal.
All this pain is an illusion.
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne treba legalizovati ni slucajno. Koji ce mi krasni droga kad ima domace sljive Very Happy .

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Narkomanija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 12 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon