www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Narkomanija
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Nicola_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Mar 2008
Poruke: 57
Mesto: Innsbruck/Beograd

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da ti kazem iskreno da u toj Holandiji nista nije normalno, pazi molim legalizovana droga, i ostala pica koja su zabranjena svuda u svetu, a sad su i legalizovali da smete da imate sex u parku na javnom mestu, ma daaaaaj molim te kakva je to drzava? Drzava Evropske Unije ? strasno, zabranili da se psi setaju po parkovima da bi drugi mogli da se khm khm i to jos uz drogu, to nije normalna zemlja!!! Sigurno je tamo bio neki predsednik narkoman i opsednut sexom na javnom mestu pa je doneo tu odluku za parlament pff strasno sta reci!


_________________
BiiiiP mi pas mater ako te ne volim Milice Smile
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ILLNINO je napisao/la sledeće:
Narkomani su najgori ljudi njima se ne moze verovati ma koliko oni bili dobri.Uvek ima da te zajebu kad tad !!


Veruj mi mnogo, mnogo cesce su me "zaj*bali" oni puni sr*nja o poshtenju i moralu. Oni kojima je u glavi da uzmu svoju dozu i nemaju vremena za sitna spletkarenja uvek ce ti reci u lice shta imaju...ili sam ja naletao samo na takve... Rolling Eyes

Dzaba bilo legalno ili ne, kao shto pacov uvek nadje izlaz iz lavirinta tako bi i ljudi nashli nove supstance i nacin da dodju do njih.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 29, 2008 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Legalizacija bilo koje vrste droge...ne nikako,veliki sam protivnik narkomanije Exclamation

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 29, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa jesam za legalizaciju, onda ne bi bilo toliko skrivenih narkomana i mozda bi se pomoglo na vreme dok ne bude kasno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 29, 2008 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh..kad smo već na ovoj temi..da vam ispričam šta mi se desilo.. Rolling Eyes

Sa društvom smo prošle godine bili na piću u jednom kafiću, dan je bio, pola prazno, i sve lepo, normalno..
kad ulazi neka mlada devojka visoka, možda jedno 17-18 godina.., sa dugom crnom kosom, lepa ko lutka, sa suzama u očima, i dolazi do našeg stola i moli nas za cigaru..
A u faci je bila bela, podočnjaki, ono baš, žalostno... Rolling Eyes
Drug joj da tu cigaru, a ruke su joj bile od šprica izbodene cele, znači, cele..
I tako ona stoji pored nas, mada je niko iz mog društva ne zna, i ona počne još više plakat i počne pričat kako se bode i drogira zbog dečka jer je prevario....
A mi ništa, ćutimo, slušamo je, devojka nama ko popu, mada nas ni ne zna... Crying or Very sad Crying or Very sad
I odjednom ona pade, u nesvest, jednostavno pala..
Presekla sam se, srce mi je stalo tad... Rolling Eyes
Ja se uplašila, šta sad, kud jbt....
I moj drug uzme telefon i zove hitnu, i došli po nju, i kažu imala je previše droge u sebi.... Rolling Eyes
I onda sam danima još posle razmišljala o toj devojci, šta je sa njom, i kako ta droga može da uništi život... Sad
Nikad neću taj dan zaboravit, sve je bilo strašno, al kad je pala jbg...
baš sam se uplašila... Rolling Eyes Sad Crying or Very sad

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
e pa jesam za legalizaciju, onda ne bi bilo toliko skrivenih narkomana i mozda bi se pomoglo na vreme dok ne bude kasno


A za koju vrstu droge?

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao prvo treba znati razlikovati "laku" drogu od one "tvrde". nemam ništa protiv legalizacije marihuane. al kad smo kod heroina, LSD i ostalih, tu sam apsolutno protiv. Imao sam tu šasnu da vidim šta može heroin da uradi, na žalost, prijatelj se nije izvukao, dok sa druge strane dvije poznanice jesu. Obadvije su sad sretno udate, ova jedna sad nedavno rodila čerku, živu i zdravu...

Ne znam, nisam te vrste čovjek koji če da osudi tako lako narkomane. Jbga, zanjelo jih, mislite da njima nije žao ili da oni nisu svjestni da umiru na rate tako? Jako dobro znaju, al đavo se krije u tome, jer ti prokleta droga ne da da se lako otkačiš od nje.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 10, 2008 6:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
kao prvo treba znati razlikovati "laku" drogu od one "tvrde". nemam ništa protiv legalizacije marihuane. al kad smo kod heroina, LSD i ostalih, tu sam apsolutno protiv. Imao sam tu šasnu da vidim šta može heroin da uradi, na žalost, prijatelj se nije izvukao, dok sa druge strane dvije poznanice jesu. Obadvije su sad sretno udate, ova jedna sad nedavno rodila čerku, živu i zdravu...

Ne znam, nisam te vrste čovjek koji če da osudi tako lako narkomane. Jbga, zanjelo jih, mislite da njima nije žao ili da oni nisu svjestni da umiru na rate tako? Jako dobro znaju, al đavo se krije u tome, jer ti prokleta droga ne da da se lako otkačiš od nje.


Slažem se sa tobom,i ja sam za legalizaciju marihuane,ali za ostale droge apsolutno ne...i takođe ne osuđujem ni jednog narkomana jer narkomanija je bolest koje se teško leči ali ipak može da se izleči ako je osoba istrajna u tome...i jako mi je drago kada čujem da se neka osoba izvukla iz tog zla!!!!

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 10, 2008 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi ja reko da je narkomanija bolest. Svako se svijestno odluči da če da uzme heroin ili nešto drugo slično. Bar se u ova doba zna u šta se upuštaju. Ne rodi nitko kao narkoman, i to nije neki virus illi genski poremečaj pa da kažemo da je bolest. Nije sve bolest što nije u skladu sa nekim normativima.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
ivanl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2008
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 10, 2008 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
Ne bi ja reko da je narkomanija bolest. Svako se svijestno odluči da če da uzme heroin ili nešto drugo slično. Bar se u ova doba zna u šta se upuštaju. Ne rodi nitko kao narkoman, i to nije neki virus illi genski poremečaj pa da kažemo da je bolest. Nije sve bolest što nije u skladu sa nekim normativima.

svaka cast za razmishljanje!!!ali sam ja za radikalnije metode protiv narkomana lepo to sve posaljes jedno godinu dana naTESKE fizicke poslove.I to negde u p.m. gde ne mogu ni novine da im stignu
A kamoli droga.A nisam ni za legalizaciju marihuane.Jer jedno je sigurno od vutre se POCINJE!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 10, 2008 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivanl je napisao/la sledeće:
...od vutre se POCINJE!!


Dobro ima i to svoje. Al opet kažem, sve je stvar izbora. Jbga, duvo sam je i ja ponekad, al mi nikad nije palo na pamet da idem na nešto tvrđe. Da sam htjeo da doživim veći "high" drmno bi se rađe ciglom od glavu. Znaći, izabrao sam ono manje zlo (hvala bogu, više ne duvam Arrow smrdi mi ko đavo), bilo je "šanse" da "udahnem" bijeli prah, al sam reko NE. Znaći stvar izbora.

Drugo, ti kažeš da bi sve poslo na liječenje. Da, i ja bih. Mada možda neko tako radikalno. Al opet, i to radikalno je možda pravi odgovor. Eh, da smo svi pametni, ne bi ni valjalo Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 10, 2008 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivanl je napisao/la sledeće:
...Jer jedno je sigurno od vutre se POCINJE!!

Jedno je sigurno: Neko te je slagao Laughing Ne mora uopshte da bude tako.


Postoji josh jedna razlika medju "narkomanima" (prezirem tu rec Rolling Eyes ) po razlozima zbog kojih su prvi put probali: Oni koji to rade iz zabave i oni koji to rade zbog problema pa ni na koji drugi nacin ne mogu da prestanu da misle o tome.

Ovi prvi se mogu lako skinuti (preshaltati na alkohol) dok ovi drugi...A jbg, to im postane "poslednja linija odbrane", kad sve ostalo popusti uvek imaju neshto u rezervi...Bar se tako zavaravaju. Oni se nikada ne mogu potpuno "izleciti" osim ako im totalno ne isperesh mozak, a cime je to najlakse? Verom u neshto vishe od kesice. Zato ti se i shalje u manastire na lecenje, nije to zbog mira, odmora i udaljavanja od same gudre, ako te poshalju na selo pola godine ne ostavlja isti pecat...Mada i to je preshaltavanje, oni posle toga postaju "zavisni od vere" ali to je sada druga prica...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Narkomanija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  sledeća
Strana 13 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon