www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam marka sminke znaci?
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 5:32 pm    Naslov poruke: Koliko vam marka sminke znaci? Na vrh strane Na dno strane

Da li ste verni jednoj marki, koja je po vama najbolja?

 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marka sminke znaci mi mnogo vishe nego marka garderobe ! Uvjek pazim sta nanosim na svoju kozu za da ne zazalim kasnije Laughing ... najcesce koristim Loreal ...

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nekako najvernija MaxFactor-u ali dobra je i Deborah, Rimel...
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je važna marka maskare. Inače koristim Oriflamove proizvode.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to je lice u pitanju! Moje lice! Nezameljivo ako ga upropastim nekom nekvalitetnom sminkom! Tako da naravno da mi je jako bitno koje preparate stavljam na njega i kakvog su kvaliteta. Recimo MaxFaktor, Yves Rocher, Clarins....

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marka kao marka bila bi mi nebitna kada ne bi zncila kvalitet.ne sminkam se ali kozmetika je vecinom nivea i avon..

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da mi je bitna! Stra vise, ni ne gledam one "kvazi" proizvodjace sminke! Pa, ne bih sebi oprostila, da upropastim svoje lice i svoju kozu, nekom nekvalitetbnom sminkom. Naravno-ime ne znaci kvalitet, ali neke firme su i te kako proverene! Moja sminka je: Chanel, Shiseido, CDior, Lancom, Loreal i od svake ove firme imam sve sto koristim, po jedan primerak svih marki!

_________________


 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 6:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je jako bitna.....ipak se vidi razlika u kvalitetu izmedju dobre i blede marke.....ja koristim samo chanel, mac, dior, i k. aucoin (ovo mi je ubedljivo najbolje)......a sa drugim nicim ne experimentisem....provereno je ipak provereno..... Very Happy

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
psimek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 6
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

curke moje uglavnom marke nisu vazne....i sto se vise mazes s vise gluposti to je gore...ja sam isprobala sve najskuplje kreme i maske i sad koristim kreme za bebe....probajte...zakon je
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je ovo curke trebalo da znaci ono sto mislim, nije bas najprikladniji naziv kojima ces nazvati koleginice s foruma Wink ja se ne ljutim, ali. nisu svi isti..tako da te molim da ubuduce iskoristis neku drugu rec..kao npr drage moje(sugestija, nista vise Wink ) a sto se tice baby kreme..ja je vec dugo koristim, i mom licu prija vise nego ostale..no ovde je rec o sminki a ne o kremi Wink pozz

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je psimek mislo/la na tzurke, a ne na cjurke... Mr. Green kao zivinu jel....
nego neki fazon curica...
nek me ispravi ako gresim...

Inace ja koristim uglavnom niveinu sminku...Za neke "jace" proizvode nemam para.
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazite šta pričate o lepim damama!!!!!!!!
Marka ko marka svaka je dobra na svoj način,zavisi u kakvoj sam prilici ali većinom
od Gillette proizvoda .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Koliko vam marka sminke znaci? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon