www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mile Kitic 2006
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
UleD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 8:22 pm    Naslov poruke: Mile Kitic 2006 Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o novom albumu od Mile Kitic nije jos izaso a pesme se vrtu oko Pinku/Grand Show!!

 
nancy34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 33
Mesto: ZRENJANIN

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme bar one koje sam cula su super ali se malo pederski oblaci ipak neprimereno njegovim godinama ali zelim mu sve najbolje s tim novim albumom
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a dali zna netko kada izlazi album.ja mislim da ce album biti jos bolji od proslog mile me nikada nije iznevjerio

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek ima sto godina a dovodi maloloetnice u spot :> Sram ga bilo Razz

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njesu mu loshe pjesme...dobra je ona sampanjac ili tako nesto.A sto se spota tice...nemam komentar

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mile je besmrtan, kao i Mitar, Sampanjac je vec mega hit, a i ceo album je prava stvar u pravo vreme..

_________________
SlatkaMala
 
dejanvesin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek ima neke dobre pesme,pa su i ove odlicne>A mogao bi mao da se smiri sa oblacenjem!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strasno. jako negativno. Ponasa se ko klinac.....sramota od spota...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao, na sta lici onaj spot sto se vrti u reklami??? Dno dna! Celulit na onoj "ribi" kipi na sve strane, on izgleda kao makro... E, Srbijo, sta ces sve docekati...
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas su mu pjesme iz godine u godinu sve gore i gore,puno bolje su mu one starije pjesmea ovo sad nije mu nizasta

_________________
znam da nista ne znam
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemislim nista kad se sjetim pjesmi poput čaše ljubavi i takvih starih a inekih novijih..
nemogu vjerovati da to isti covjek pjeva ma sramota...
a sto se tice trebe nemam komentara... :442:

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
generalni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 243
Mesto: Rotterdam

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sampanjac je definitvno hit cuo sam je.
sto se tice druge pjesme ... luda devojka .. to mi se ne svidja.

kaze mile da se vratio u svoj stari fazon u pjevanje ... ovo mi lici kao sto sam cuo pjesmu luda devojka drugo nista nego turbofolkdizel.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Mile Kitic 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon