www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deciji biseri
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
Abramovicnebojsa 22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Sep 2006
Poruke: 46

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na primer skembacu te ,skokacu te

 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Tata, sta je to tuberbet?
- Zasto ljudi idu u bolcinu?
- Kada sam imala 5 godina, nacrtala sam dvorac s dimnjakom iz kojeg je isao dim, na tatino pitanje sta je to na dvorcu rekla sam da to kraljica kuha
- ugasi sjeklo!
.............

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje kumce ima 3 i pol god i isli smo kupovati namjestaj i dok smo sjedili za stolom i cekali da njegovi odu još nesto izabrati prodavac ga je pitao standardna pitanja kak se zoves koliko godina imas Kazem ja njemu daj ti ispricaj koga sve imas Kaze djete tatu mamu baku mimu (macku) Pita njega covjek a kak se zove mima Kaze on kost i koza ha ha Naime baka je nasla macku gotovo na samrti a bila je uzasno mrsava pa je on cuo kak oni komentiraju da je kost i koza pa je mislio da se tako zove

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na plazi, klinac (4) od prijatelja pita jednog veoma debelog coveka: "Ciko, sta je tebi u stomaku kad si tako debeo?''
C: "ma to su sve gov**."
Klinac razrogaci oci i upit:"Pa kad si tolika pojeo?"

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam na plaži čula razgovor dva dječaćića:
-Je li ti znaš kako se zovu dvije žene kad se ljube?
-Ne.
-Zovu se pederice Laughing
 
mali_kreten
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2006
Poruke: 56
Mesto: pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wole se deca dok im se majka....streca....Wink

_________________
malenna
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana: "Majo ja tebe volim jer si ti mnogo lepa"
Ana: "Jel ti znas kako se zove kuca od moje tete", Ja: "Kako?", Ana: "Pa Milano" (teta zivi u Italiji)
Ja: "E ja cu sad da idem kuci posto me ne slusas", Ana: "Nemoj, evo vidis sve slusam...sve te cujem"

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno znate pesmu "Riblje Corbe" - "Kad sam bio mlad".

Kad se pojavila ta pesma, moj brat Marko ju je ovako obradio:
"Bio sam mlad
i bio sam gadan
a posle sam ozdravijoooooooo..."

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Djerma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

deca su najveci kraljevi

_________________
Neka vam najlepsi dan u proslosti bude najgori dan u buducnosti...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Učiteljica me pitala koje je hrvatsko platežno sredstvo, ja kažem Croatia airlanes Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj sin, 5 godina zaljubio se u devojku od 15 godina, i juce mi kaze:

- Mama, nešto sam razmišljao, ako Akica pristane, venčaćemo se u crkvi!
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

setam sa sinom koji je imao 2 god. i prica kao navijen kazem mu :Boki aj cuti samo 5 minuta posle 2 koraka kaze jel proslo 5 minuta dosta sam cutao...


drugom prilikom idemo i on udari u banderu i ja ga pitam gleda li on kuda ide na to sledi odgovor ih pa sto su tu postavili banderu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Deciji biseri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon