www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deciji biseri
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Je l nastavnica engleskog govori srpski?'

Mr. Green



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 9:03 pm    Naslov poruke: Deciji biseri! Na vrh strane Na dno strane

Kad pocne dete svoje prve reci da govori to tako zvuci slatko i prosto se lepo setiti kad dete odraste i kad mu roditelji kazu kako je za neku stvar govorio kad je bio mali.
Zanima me kakve bisere su vasa deca ili neka od rodbine,komsiluka itd.imala kao mala deca!

Moj sin ima sad 17 meseci i kaze naprimer za:
-Cipele-Pipeja
-Cucla-susa
-Sok-kokija Laughing

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh!

ja sam za flasicu duuuuugo govorila falala Mr. Green


teme su spojene

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
svpc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Kako da pisem na levom listu sveske, kad ne znam da pisem levom rukom?" Laughing
 
svpc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ucenica cetvrtog razreda osnovne skole analizira recenicu: Odeljenje IV1 nece imati dobre ocene na kraju skolske godine.
uciteljica: sta je u recenici "nece imati"?
ucenica: pretpostavka Very Happy
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stavila Rašu (3 god.) da spava, kad je neko malo jače zalupio ulaznim vratima.. on se štrecnuo i kaže: "U jeb*te al' me uplaši" Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
Stavila Rašu (3 god.) da spava, kad je neko malo jače zalupio ulaznim vratima.. on se štrecnuo i kaže: "U jeb*te al' me uplaši" Mr. Green


mwahahahaha pitam se od koga je to naucio Laughing Laughing Laughing

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
jecika_84 je napisao/la sledeće:
Stavila Rašu (3 god.) da spava, kad je neko malo jače zalupio ulaznim vratima.. on se štrecnuo i kaže: "U jeb*te al' me uplaši" Mr. Green


mwahahahaha pitam se od koga je to naucio Laughing Laughing Laughing


stvarno, i ja se pitam gde je mogao da čuje Laughing
inače bisera sa njim svaki dan... recimo kad treba da ide napolje sa tatom, dok ga obuvam obavezno mi kaže: " Mama ja idem napolje da se igram, a ti nemoj nigde da ideš, ja ću te zaključati kući...." Very Happy

edit: i još je aktuelno, da ima neki babytv kanal koji on redovno gleda po ceo dan... kada neko na teren prebaci na neki drugi kanal, on lepo ode, uzme daljinski, pusti svoj kanal (tačno zna na kojem je broju) i kaže: "Nemoj to više da mi radiš!" Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aj da zabeležim, zaboraviću Very Happy

golicam ja sinčića... a on se smeje pa zastane i kaže: hej mama, da sam znao da ćeš mi to raditi, ne bih se nikada ni rodio! Mr. Green

i još jedan biser: mama, kako rastem, sve bolje i bolje... osećam Laughing

_________________
~Duo de la muerte~
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugarica pokušava da nagovori sestričinu da kaže 'Spajdermen' (to zvuči nešto kao 'Spajme..%..#..$') i da je snimi na telefon, a ova pošto primećuje da je telefon uključen govori sve tiše i tiše....

Drugarica-'Reci glasno'

Devojčica-'Glasno! Glasno! Glasnoooo!'

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 02, 2008 6:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U kuci imamo jednu pregradu i moj bratic voli da se penje na nju i jednom prilikom popeo si i ja mu kazem

"...... pade"


i sidje polako

i on ce meni "ne ...... padeO...................keka nemoj 'bajati" (za**bavati)

inace 2 mu je godine

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
*The One*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Dec 2008
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj sin kada hoće da kaže "dodajem" on kaže "dodadujem" a jedna od prvih reči mu je bila "dadiduk" - u prevodu štafciger Laughing Laughing Laughing

_________________
Uživajte! Ovo su ona dobra stara vremena kojih ćete se kasnije sećati.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Deciji biseri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon