www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deciji biseri
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 11:29 pm    Naslov poruke: Deciji biseri Na vrh strane Na dno strane

Hajde roditelji, jel ste sacuvali neke bisere vashe dece ili jel ima mozda nesto aktuelno? Ili su Vasi roditelji sacuvali neke vase bisere kad ste bili mali ili ih se vi secate..Ili ste doziveli neke "Decije bisere" (nevezano za familiju..)

Sestra moje najbolje drugarice ima sincica Borka koji sada ima 7 godina!
Citam ja malom Borku pricu kad je imao 4 god. i sad citam, citam...

JA- ....i tako taj je decko bio velika cicija.
BORKO- Sta je to cicija?
JA- Pa Borko, to je recimo...kad ti sad imas prijatelja i on ima naprimer cips, a ti nemas, a kad ga ti pitas da ti da malo cipsa, on nece. Sta mu ti onda kazes?
BORKO- Daj mi cipsa, pizda ti materina! Laughing Laughing Laughing


 
kice
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 53

Datum registracije: 25 Jul 2004
Poruke: 768
Mesto: Vojvodina Titel

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy moja cera se obicno probudi u ovo vreme i Very Happy za mene sok.

Mama , ebo te taj putev gasi i dodji mene kevet Shocked

a ima samo 3 godine Very Happy

_________________
deca su najvece blago na svetu!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2004 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Livija - Kad porastem bicu muvalica i drkalica hehehe (3-4 god.je imala)
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 13, 2004 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam imala 4 godine..
Tako jednog dana vozila se ja kolima sa mamom i tatom i sad neki idiot je mogao da napravi sudar sa nama i cujem ja kako tata kaze "Vidi ovog DrkaDziju!" i naravno dete ko dete Upamti!

I tako posle par dana sedi deda na gugulci,ljuljuska se, a Nogu stavio bas na krevet i gleda televizor.A ja htedoh da prodjem da uzmem igracke,a ne mogu od njegove noge i kazem ja njemu "Dukacijo skoni tu dukavu nogu" deda malo prigluv pa ne cuje sta ja kazem,a ja se onda razderah :"Dukacijo skoni tu dukavu nogu!" A on ne razume sta ja kazem..mama,tata i baka umiru od smeha i tek kad mu je baka "prevela" sta sam rekla nastade opsti smeh Laughing Laughing Laughing
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2005 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Originali iz školskih arhiva


Klinci idu u školu iz dva razloga: da bi naučili sjediti mirno i gledati na sat. Učiteljice idu u školu da bi se mogle smijati ovim glupostima:

* Poezija je kad svaki red počinje velikim slovom.

* Sir Thomas More je napisao 'Etiopiju'.

* Julije Cezar je poznat po svom telegramu: 'Veni, vidi, viči.'

* Na Marsu ima života. Ali to je samo hipotenuza.

* Grčki novac se zove drakula.

* Izraelci su napravili zlatno tele jer nisu imali dovoljno zlata da naprave kravu.

* Stanovnik Atene se zove Ateist.

* Stradivarijus je izmišljena prethistorijska životinja.

* Francuska nacionalna himna je Majoneza.

* Rijeka Rajna teče vodoravno od Basela, a onda okomito...

* Statistika je točan zbroj netočnih podataka.

* Livingstone je nazvao Viktorijine slapove po Elizabeti.

* Švicarske krave koriste se pretežno za pravljenje čokolade.

* Stanovnici Španjolske zovu se Španijeli.

* Hindusi su rodom iz Indije. Oni nose turbine na glavi.

* Stanovnici Krete zovu se Kreteni.

* Harlem je mjesto gdje Turci drže sve svoje žene.

* Stanovnici Sardinije zovu se Sardine.

* Planine između Francuske i Španjolske zovu se Piramide.

* Geografska dužina i širina vrlo su korisne. Pretpostavimo da se čovjek utapa. Dovoljno je da vikne na kojoj je širini i dužini, i mi ga možemo naći.

* Kut je isto što i trokut, samo bez jedne strane.

* Mnogokutnik je četverokut s mnogo strana.

* Mnogo atoma zajedno zovu se monokli.

* Kosa ploha je ploha koja se naginje i ako je pokus uspio, rezultat je neminovan.

* Kad promatrate pomrčinu Sunca, nikad ne gledajte u sunce. Mogu se koristiti i zatamnjene očale da bi se promatrala pomrčina, ali je potreban oprez i nikad ne smijete stajati preblizu!!!

* Konjska snaga je udaljenost na koju deset konja moźe prenijeti pola litre vode za jedan sat.

* James Watt je izumio parni valjak.

* Einstein je poznati njemački graditelj glasovira.

* Razlika između zraka i vode je u tome što zrak moźe postati vlaźniji, a voda ne.

* Plin koji izlazi je vrlo opasan za ljudska bića, pa sljedeći pokus smije izvesti samo profesor.

* Četiri su simptoma prehlade. Dva sam zaboravio, a dva su toliko poznata da ih je suvišno spominjati.

* Da bi se bilo dobra medicinska sestra, mora biti potpuno sterilna.

* Koźa je ono što nas drźi skupa i bez nje bismo se raspali.

* Neke su krave jako opasne, osobito bik.

* Zmije imaju dva spola, otrovni i neotrovni.

* Sva su stvorenja nesavršene źivotinje. Samo je čovjek savršena źivotinja.

* Antidot je smiješna priča koju ste već čuli.

* Liječnici kaźu da su smrtonosne bolesti najgore.

* Kad se moj mlađi brat rodio, morali su ga staviti u akumulator.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:D Divna tema!!!
Najsmesniji biser iz moje blizine, je biser moga tate, kad je imao 5.5 godine!Elem, moja baka (njegova majka), ga je odvela za vikend u selo! Ti nasi rodjaci imaju koze i izmedju tih par zenskaca koza, imaju i jednog jarca! Posto je ta pojava(te domace zivotinje), bilo kao da je ugledao vanzemaljce, on je poceo da juri za jarcem (on mu je bio najzanimljiviji, zbog brade i rogova). Kako stigne jadnog jarca, on pokusava da mu cupa rogove! Nisu mogli, da odbrane zivotinju od njega! Posto se jadni jarac razljutio, gurnuo je mog tatu, rogovima, okrenuo se i otisao! Moj debelica, prgav i tvrdoglav :D , ustane, stigne jarca, uhvati ga za bradu i sa stisnutim zubima, mrtav ljut, se razdrere: KOZO TI SI LUDA, ALI JA SAM JOS LUDJI!!!!! I dan danas, umiremo svi od smeha, kad se to prepricava!
Drugi, je moj :oops: !!!
Ja sam imala 4 godine i jako sam volela, da spavam sa bakom i dekom u krevetu! To vece, nije mi se spavalo, jer sam spavala popodne, pa sam se, vrtela dugo u krevetu, sutirala ih, laktala, pa posto sam lezala do bake, njoj sam jadnoj, "ubila" grudi. U jednom trenutku, ona mi kaze: "aman bre Beko(to mi je tada bio nadimak), prestani vise da se okreces i vrtis, "ugruva mi grudi" :-)!!! A ja, ni pet ni sest: "pa ti okreni si*e(ne grudi) u dedu, sta si ih ka meni okrenula, pa ja ne smem ni da se pomerim?!" Naravno i ta scena, se prepricava!
Elem, posto studiram na uciteljskom aktivno, a psihologiju "pasivno", znam dosta tih decijih bisera. Morali smo da procitamo "Olovka pise srcem", koja je prava riznica tih i takvih, ecijih bisercica!

oja profesorka pedagoske psihologije, nam je ispricala jednom prilikom, dozivljaj sa njenim sinom: Naime, bili su na moru, sa sinom koji je tada, imao 3-3.5 godine. Otisli su, u isto mesto, gde su svake godine, letovali do njegovog rodjenja, pa cak i dok je ona bila trudna!Elem, setaju se zajedno i sada ona komentarise sa suprgom, kako je divan neki novi hotel, kako je super sto su ga izgradili, pa onda primecuje i novi kafic, pa kako su super preuredili neki stari restoran......klinac, sve to slusa, da bi u jednom trenutku, dijalog krenu ovako:
-sin: mama, a kako vas dvoje, sve to znate, da to nije bilo tako i pre?!
-mama: pa, zatos to smo dolazili ovde, svake godine!
-sin: a gde sam ja tada bio, kad ste vi dolazili ovde?
-mama: :-) pa, u maminom stomaku!
-sin: :shock: pa, sto si me progutala?!?!
:D :D :D :P

Koma! Posto je ona, jedan od pokretaca Kreativne radionice, to je i "stavila" u jednu od knjizica!
Pozdraav svima!
Stvarno divna tema!
 
LesART
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 11
Mesto: SM

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jos jedan sladak deciji biser:
vaspitacica izvela decu u prirodu pocetkom proleca i rekla da sakupljaju razne biljke i zivotinjice o livaci.
Jedno dete se dosetilo i pocelo da skuplja puzice,donelo ih na deo betona i lepo aranziralo, drugo dete, malo agresivnije iz grupe pocne da gazi sve te puzeve, a decak koji ih je sakupio pocne da place.
Vidi to vaspitacica i krene da kritikuje decaka:"Pa kako si to mogao da uradis, eto sad si ti zgazio mamu puza i ove male puzeve si postavio bez mame"!
decak se rastuzi i pocne da place
dodje treci decak i pocne da ga tesi:"nemoj da places, nije to mama to je svekrva"!!!!!!
 
mlradak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:07 pm    Naslov poruke: ZID Na vrh strane Na dno strane

Zasto si Tamara isarala ceo zid flomasterom????

- Zato sto je bio veliki.... Smile
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neki dan moj Aleksa u vrtiću ucio pesmicu za osmi mart i posle prve strofe pitao vaspitačicu kad ce da uče drugu KATASTROFU Shocked
 
Gabor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Dec 2004
Poruke: 41
Mesto: Zemun

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj drug kada je imao dve godine bio na selu kod bake i deke koji su cuvali prasice.....
posle dva meseca oni zakolju sve i sruse svinjac...
kad eto ti mog druga ide i place ....
Pita ga baba sto place a on ce "pa gde sada da vodim devojcice" Shocked
 
tasa01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 8

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:41 pm    Naslov poruke: Biseri Na vrh strane Na dno strane

Tamara mnogo voli da boji i sve boji svim bojama. Njen Deda mraz nije u crvenoj bundi vec u plavo-ljubicasto-zeleno narandzastoj. Kad j obojila Sneska Belica zeleno rekla sam joj: Snesko nije zelen, Snesko je beo. Treba mu obojiti samo nos, oci, i kapu a drugo ostaviti neobojeno jer je vec belo. Ali mama, ovo je bojanka, ne mogu da ostavljam neobojeno, sve treba da obojim. Ima dete pravo!
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj sin 3 god:
baba ja cu kupiti bombu..
gde sine..?
u veseraj..
zasto?
da ti bacim u usta
a sto to sine?
mnoooogooo pricas Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Deciji biseri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon