www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Deciji biseri
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Videvsi da moji klinci obozavaju Spidermena, pita ih jedna moja poznanica:"A znate li kako se na srpskom kaze Spiderman"?. Moj cetvorogodisnji sin se malo razmisli i odgovori joj:" Pa, srpski Spiderman" Very Happy


_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sincic mi kaze: "Mama je cu tebe zameniti"
ja ga pitam "a kako ces me zameniti?", a on meni kaze:
"Ici cu u grad i kupiti novu mamu", a ima svega 2 god. Razz
 
bdrobjnak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 95

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitala moja cera 7 god citulju u novinama.Deo teksta"otisla si,am i u moru tuge".Kaze cera"Vidi Mama ova teta nije znala da pliva pa se udavila"
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od frendice mali ima 3god bili mi u pevecu vidi djete peglu za kosu i kaze meni nana kupi si ono za kosu pa se uci Razz (poznata sam po cestim odlascima frizeru)

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
bdrobjnak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 95

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas sam cula jedan fenomenalan deciji biser.Posla sam na pijacu,ispred mene ide covek i vodi decaka otprilike 4 godine.Pita mali tatu.Kako je mene mama rodila,Otac,tajac pa rece"izasao si na jednu rupicu,a mali ce "ova teta sto je prosla sa kolicima ona ima dve rupice".Slatko sam se nasmejala,zena je prosla i provezla blizance u kolicima
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijateljica je pitala cerku koja je imala 2 godine i igrala se sa starijim bratom u sobi: "Je li cero sta ima novo?", a mala kao iz topa: "Novi sad" Very Happy
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad su ponovo aktuelni "fazoni i fore" a kao mala sam tu emisiju zvala "ipizore" valjda nisam razumela sta kazu Mr. Green
i da..helikopter je bio kalolepter kod mene

_________________
B & M
 
bdrobjnak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 95

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razgovra komsinica sa muzem,daje mu uputstva sta da kupi u prodavnici,posto mu je ponovila dva puta,on polazi u prodavnicu i pita "sta rece da ti kupim,a ona "djoku".Sve to slusa njihova cera od 2,5 godina.Vraca se komsija iz prodavnice a mala ce "mama,mama evo ga tata kupio djoku".Slatko smo se nsmejali
 
ne znam ko sam
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 786

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Decji biseri,iskazi mogu da se procitaju:"Bukvar decjih prava"-Lj.Rsumovica,"Olovka pise srcem".

Evo nekih iz skolskih klupa:
-Planete su hrabra i cvrsta tela
-Bajka -Ribar na ribica
-Jelen (m.r.), zenski rod Jelena
-Mravi nose teret na njihova jadna ledja
-Ptice zvizde
-Ptice cvijucu
-Prosvetni radnici su oni sto kupe seno
-Stojiste je mesto gde se sklonis kada pada kisa
-Stojiste je mesto gde cekas autobus

_________________
"Za sve ljude zvezde nisu iste. Za jedne, koji putuju,zvezde su vodilje. Za druge, one su samo male svetiljke. Za naucnike one su samo problemi. Ali sve te zvezde tamo gore cute. Ali ti, ces imati zvezde kakve niko nema..."
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokazujem ja necaku slike u mobitelu i vratim se nazad na screen saver a taj mi je animacija delfina koji skace u vodu Gleda to mali i kaze Nana a to si ti slikala kita kad si bila na moru Laughing

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Jooooj mama, kako su ti lepe te farmerke !!! Ko ce to na nosi kad ti umres ? Confused
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mama...vodi me kod sisara da skratim kosu Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Deciji biseri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon