www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Palacinke
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~
::  
Autor Poruka
XpucTuHa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 64
Mesto: FL

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ivanans je napisao/la sledeće:
da se ne ponavljam sa receptima...
reci cu vam samo da su najbolje ako u njih stavite eurokrem i mlevenu plazmu...
mmmmmmm


Slazem se. Plazma i eurokrem, najbolja kombinacija za slatke palacinke. Mmmmmmmm. I neko je spomenuo Coca Colu posle toga... Pun pogodak!


 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 24, 2006 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam sa eurokremom!!!!!!!! Razz

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Palacinke sa nutelom je to je hrana bogova!
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidjaju mi se palacinke sa egzoticnim vocem i slagom...ali najsladje su one sa kremom i plazmom...Jednom sam u mlecnom restoranu jela slane palacinke koje su me odusevile...tako su bile ukusne...palacinke su bile pohovane ali to je savrseno ispalo, punjene sa sitno iseckanom piletinom i pavlakom...divno... Wink

...sada cu pasti u iskusenje da pravim palacinke... Rolling Eyes

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ludica_S je napisao/la sledeće:
Svidjaju mi se palacinke sa egzoticnim vocem i slagom...ali najsladje su one sa kremom i plazmom...Jednom sam u mlecnom restoranu jela slane palacinke koje su me odusevile...tako su bile ukusne...palacinke su bile pohovane ali to je savrseno ispalo, punjene sa sitno iseckanom piletinom i pavlakom...divno... Wink

...sada cu pasti u iskusenje da pravim palacinke... Rolling Eyes


Slane palacinke? Nije ni to losa ideja. Ja sam ih prvi put probala u palacinkarnici Amica, bila je punjena pecurkama, i naravno pohovana. Posle toga sam ih i sama par puta pravila kod kuce, i punila ih razno raznim nadevima, tipa kecap, pavlaka, kackavalj, sunka, krastavcici, ...
Ma sta god mi je palo na pamet, a da se u tom trenutku naslo u kuhinji...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MIKYE1 je napisao/la sledeće:
Palacinke sa nutelom je to je hrana bogova!


podrzavam Wink
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Palačinke, nije važno koje, sve ih obožavam, ali najbolje su u palačinkarnici Peron u Kragujevcu. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise volim palacinke sa eurokremom,i sa belom cokoladom,ali iskljucivo poslasticarnici "Dizny" u Novom Sadu...

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najviše volim jest palačinke sa šunkom,pavlakom i kačkavaljem!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije sam jela slatke, a poslednjih godina slane (to valjda ide s godinama Mr. Green ) Wink

Engleske (tunjevina, pavlaka, senf,...) u 'Peronu' u Kragujevcu 8) i klasične-šunka, kačkavalj i...ma sve slane Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu...Palačinke..Obožavam ih..Slatke sa kremom, plazmom, lešnicima, kikirikijem, sladoledom..
Slane i ne wolim baš, mada u San Marcu u PO imaju jako lepe .. Very Happy
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja najvise volim sa eurokremom,plazmom
slane bas nesto i ne volim

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~ -> Palacinke Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon