www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

metal-band "Alogia"
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 3:47 pm    Naslov poruke: metal-band "Alogia" Na vrh strane Na dno strane

ima jedan dobar metal-band iz juzne srbije(mesto smederevo) sa nazivom "Alogia"

trazim od tog band-a sve sto nadjete ..nove ili stare pesme/albumi nema veze

hvala unapred




Poslednja prepravka: TheCrow datum Ned Okt 31, 2004 2:11 am; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja cu da pitam druga iz Smedereva da li zna za taj band,ja nikad nisam cula za njih Smile

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Crow....imao sam prilike da upoznam likove iz benda posto smo svirali zajedno na jednoj gitarijadi da je tako nazovem. Ne znam dal' igde mozes nabaviti nesto od njih....jedino mozda da kontaktiras radio 202 iz BG-a posto ih oni nekada pustaju u etar.
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala vam, cuo sam dve pesme od tog benda na www.serbian-metal.org ili direktan link je ovaj -->
http://www.metalprovider.com/serbianmetal/alogia.html ima tu dve pesme "bajka" i "secret sphere" svidja mi se haos..

inace obozavam americki bend "Dream Theater" za koji se prica da je muzicki daleko najaci bend sveta , " alogija " (mada nije na istom nivou , naravno) ima slican stil " crossover" izmedju vise stilov-a (neo-klassik-metal-progressiv rock itd.)


/edit:
@Robert sta tacno sviras ? ja se bavim od moje 11 god. sa rock-muzikom inace sviram zadnje 26 god. ( joj kad prodje pre Very Happy ) elektricnu gitaru , solo/ritam u raznih bendova 8)
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam Alogijin CD
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 24, 2004 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Crow....poseti www.redcloudband.tk to je bend sa kojim trenutno radim. Ako zelis nesto da cujes od nasih stvari,mogu ti poslati nesto!

Meni licno je Alogija malo smor mada Dream Theater obozavam i slusam skoro svaki dan. Ne zelim da ih poredim jer je to skoro i nemoguce a kod Alogije ono sto mi se nije svidelo je tipicno odradjivanje bez nekog preteranog feelinga (bar to jednom u zivo sto sam ih slusao) . Mozda i gresim ali sta je tu je!
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xaracrazy je napisao/la sledeće:
imam Alogijin CD

a nemam ja Confused .. jel mozes nekako da mi posaljes preko icq /messenger/ DC++ itd. ?
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cd je pod nazivom price o vremenu....
ima 15 pesama, ne znam stvarno kako da izvedemo?????
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2004 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@xaracrazy daj posalji mi makar jedno 4-5 pesama po tvom izboru preko icq/messenger/DC++ ili slicno ..sta kazes na to?

Wink
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2004 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam icq ni sve te zmajeve moze preko maila???????????
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2004 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno

admin@yu-1.de ili goran666@gmx.de

hvala unapred Smile
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2004 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polako cu ti slati makrar po 1 dnevno na adresu admin, i dobices sve na kraju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> metal-band "Alogia" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon