www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koji pevac je 2005. izdao album sa najlosijim pesmama???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
vujo91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 115

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djordje-83 je napisao/la sledeće:
Ne znam ko peva ove pesme, ali su mi ubedljivo najgore:

Bunda od nerca i Laughing Mahi-mahi-mahinalno Laughing
Confused


Au... Tina Ivanovic i Viki Miljkovic...

Totalno slazem.. to je dno dna!!! Mada.... Viki ima neke dobre pesme...

A Tina... majko mila... strasno



_________________
Idem šorom, i šutiram kamičke..
Svi već vide da sam željan.... rakije Ličke
 
excelpagems
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

djani je po meni najlosiji sa pesmama.
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mad "Grand produkcija" Mad

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
Markky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 568

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Dzej Kej" je po meni objavila najlosiji CD. Shocked Shocked Shocked
 
wild_beasts
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je definitivno Jelena Karleusa
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pevac : Tose Proeski
pevacica : Olja Karleusa
grupa : OK Band (katastrofalan album.....samo jedan hit....od njih se zaista mnogo ocekivalo..........Oni su cinili zajedno sa Amadeusom moje omiljene grupe........za razliku od njih,grupa Amadeus nije razocarala i napravili su zaista sjajan album....nista novo sa njihove strane Very Happy

_________________


Love don't let me go
 
lukakalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 11
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: sss Na vrh strane Na dno strane

knez,romana,bane mojicevic izvinjavam se ako sam nekog preskocio

_________________
ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni Sergej Cetkovic, Sasa Matic,Stevan Wink ...etc

_________________
acronis
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to Branislav Mojicevic. Album koji se najduze cekao od prve ture a koji je najlosije ispao na kraju.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok band ubedljivo najgori album, a steta jer Goran ima jako dobar glas, ali eto los izbor pesama Rolling Eyes

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
acikec2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok band kod zabavnjaka, a mile kitic od narodnjaka
 
bruno86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 48

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JK definitivno a sto se tice bendova potpuno me je razocarala Colonia (ocekivao sam vise od njih)

_________________
"I've always belived that life is divided into two parts: what is and what should be. And that,with a lot of effort,some hard work and maybe a little luck,there are moments in your life when the two parts touch. When what is and what should be are the same." - Ed Stevens
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> koji pevac je 2005. izdao album sa najlosijim pesmama??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon