www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se hrv. muzika vise slusa u Srbiji, nego srpska u Hr.?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srpska muzika se brani na TV-u najvise


_________________


Love don't let me go
 
MrGood
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 49

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:
Srpska muzika se brani na TV-u najvise


Vidi, na TV-u se kod nas ne pusta ni hrvatska novokomponirana glazba. Nije rijec o zabrani, nego naprosto urednici to smatraju nedovoljno kulturno vrijednim da puste u program. I ja sam im osobno zahvalan zbog toga Smile

Inace, na TV-u se u Hrvatskoj davao i cijeli koncert Balasevica, i uvijek se izvjesti o nekom koncertu Bajage i ostalih srpskih glazbenika, tako da nema neke posebne cenzure koja bi trebala bilo koga zabrinuti. A nastupao je uzivo na HTV-u i Darkwood Dub.
 
GiRl^nexT^door
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 50

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:
Po meni svejedno je da li je muzika iz Srbije ili iz Hrvatske...pa covece mi imamo slicne jezike...neko moje misljenje je da se trenutno slusa vise srpska muzika u Hrvatskoj..mada i ja ponekad poslusam Magazin,Severinu,Edu Majku........


izvini, al moratju da te tu ispravim, mi nemamo slichne vetj isti jezik...
i to me uzasno nervira...do skoro smo bili ista drzava, a sada imamo 'slichne jezike'...to je samo josh jedno foliranje...i izmishljanje novih rechi koje se prave iz korena veoma starih rechi...

e da, moram retji da ja apsolutno nemam nishta protiv ikoga...tako ni protiv Hrvata, al sve to je jedna veeeeeelika foliraza...sad tje i crnogorci da imaju svoj jezik.... [?!?!]

i ponekad te rechi postaju smeshne, jer na kraju dobiju opisni karakter...


Shto se te muzike tiche....Koloniju jedino slusham i josh, mozda, par pevachica...Severina and co. su mi apsolutno nezanimljivi, kao i ovi nashi uzasi tipa turbo folk...i shatro bolji city records...
a shto rekoche neko, ovde se slushaju hrvatski muzichari, jer nama fali taj pop zvuk...a kod njih narodnjaci nashi...jer njima to fali....
[nashli su shta tje da im fali...umesto da budu sretjni shto nemaju poplavu tog uzasa...al ae..] Neutral

_________________
Stercus accidit. Si hoc legere scis nimium eruditiones habes.
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno je da su oni slusaniji kod nas, nego mi kod njih, naravno nije stvar u kvalitetu, vec u karakteru...

_________________
SlatkaMala
 
duka007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 202
Mesto: Budimci/Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sito mislim da se hrvatski pjevači više slušaju u Srbiji,a srpsi više u Hrvatskoj.
 
smuki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo,ovde piše srpska muzika,a ne narodnjaci,dakle,ja mislim da se srpska muzika jednako sluša u Hrv.,kao i hrv. u Srbiji.Ono u čemu je razl. je da ljudi tamo JAVNO kažu da slušaju Severinu,Magazin,Olivera itd.,a u nas će neko TEŠKO priznati da sluša Cecu.Drugi razlog je što su naši non-stop u njih na TV-u,a njihovi bogami nisu u nas.I nije isto kad ti pogledaš koncert Balaševića 1. u par godina i kad se vrti npr.spot svako par dana.Toše Proeski nije narodnjak(čak ni srpski pjevač)pa ga nema nigdi,nije ni grupa Luna,ni Balašević,ni Legende,ni Vlado Georgiev,ni x njih.Pa čak ni bosanske pjevače,kao npr. Merlina itd. neće pustiti.Po meni je to žalosno,da ljudi tu hebenu politiku i u muzici nađu.... Rolling Eyes
 
bokidj
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 62

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom misljenju mislim da je isto.
Jedino sto i njihovim medijima ima manje nase muzike.
Ali to nema veze, muzika je muzika.
Srbija je uvek imala dobre narodnjake, a hrvatska dobru zabavnu muziku. I to je OK. Nije bitno odakle je muzika... Muzika nema granice. Twisted Evil
 
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u srbiji se slusha hrwatska mjuza....wishe ljudi slush njih tamo..nego mi owdje...tochno je kad je trebo zeljko nastupit u areni..nisu mu dali.....a hrwatske pjewache pushtaju u srbiju......u puli ima samo nekoliko clubowa di se slusha srpska mjuza.....neki hrwatski pjewachi su popularniji u srbiji nego u u hrwatskoj....

_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Više se sluša hrvatska muzika u Srbiji ali i u hrvatskoj ima dosta naše muzike.
 
imiralem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad ja iz BiH mogu reci da se slusa podjednako mislim. Hrvati kod nas u BiH koji su "veci" Hrvati od onih iz Hrvatske kazu kako ne vole narodnu muziku iz Srbije, medjutim na svim festama kad ono krene festa rezu se vene za dobrim pjesmama od Halida do Kvake. :)
Dobra muzika nema granica
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dali je bitno koja se vise slusa gdje.glavno je da se slusa i slusat ce se uvijek.negdje je ima vise negdje manje ali je prisutna.

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
maaraa
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 438

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bokidj je napisao/la sledeće:

Srbija je uvek imala dobre narodnjake, a hrvatska dobru zabavnu muziku. I to je OK. Nije bitno odakle je muzika... Muzika nema granice. Twisted Evil


Tako je !!! Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Da li se hrv. muzika vise slusa u Srbiji, nego srpska u Hr.? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon