www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li se hrv. muzika vise slusa u Srbiji, nego srpska u Hr.?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
vedran31
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 411
Mesto: Labin

brunei.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da hrvatski pijevaci su tamo bolje primljeni nego srpski u hrvatskoj, jer imam iskustav sa tim, uvijek neke k.... po srpskim pjevacima


_________________
driver
 
Kiki07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam bila u Hrvatskoj nisam nigde cula ni jednu nasu pesmu, niti na tv-u niti na rad. Sta se privatno slusa ne znam.

_________________
Break
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kiki07 je napisao/la sledeće:
Kada sam bila u Hrvatskoj nisam nigde cula ni jednu nasu pesmu, niti na tv-u niti na rad. Sta se privatno slusa ne znam.


istina da nema vase muzike na tv-u,ali ima na radiju.privatno se vasa muzika slusa sve u sestnajest.

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
gocili23
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam da se hrvatski muzicari slusaju u srbiji, a da li je i obrnuto to ne znam jer nisam skoro bila u hrvatskoj,a po pricama koje cujem navodno se slusaju u nekim klubovima.
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne po nekim klubovima nego svugdje.vi ne kuzite sto se vise brani ta muzika to ju masa sve vise slusa.mogu oni to braniti koliko hoce.istina je da se na narodnjacima najvise zaradi zato sto su disko klubovi prepuni.

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi! ne bi znala kako je u srbiji, ali koliko cujem cak i postoji mogucnost da su hrvatski pjevaci tamo malo popularniji nego u hrvatskoj (valjda smo se zasitili)! a sto se tice srpske glazbe u hrvatskoj, ima je na svakom koraku i definitivno se vise slusa nego hrvatska, samo sto ju mediji jos nisu spremni promovirati, ali slusa se u gotovo u svakom kaficu! osobno smatram da glazba nema nacionalnost, tako da uopce nije vazno odakle potjece, glazba je univerzalna i tu za sve nas da u njoj uzivamo!!! Very Happy ciao!

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AdryR je napisao/la sledeće:
Hi! ne bi znala kako je u srbiji, ali koliko cujem cak i postoji mogucnost da su hrvatski pjevaci tamo malo popularniji nego u hrvatskoj (valjda smo se zasitili)! a sto se tice srpske glazbe u hrvatskoj, ima je na svakom koraku i definitivno se vise slusa nego hrvatska, samo sto ju mediji jos nisu spremni promovirati, ali slusa se u gotovo u svakom kaficu! osobno smatram da glazba nema nacionalnost, tako da uopce nije vazno odakle potjece, glazba je univerzalna i tu za sve nas da u njoj uzivamo!!! Very Happy ciao!


evo neko pametno razmislja!

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
bifi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 83

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise se slusaju srpske stvari posto u hrvatskoj ima vise srba nego hrvata a uz to smo i mnogoooooo bolji od njih

_________________
Forza INTER!!!!!
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bifi je napisao/la sledeće:
vise se slusaju srpske stvari posto u hrvatskoj ima vise srba nego hrvata a uz to smo i mnogoooooo bolji od njih


a od kud to tebi da ima vise srba.isto tako ja mogu reci da ima vise hrvata u srbiji a to je glupost.

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
vip-maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 85
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vam provjereno kažem da je vaša muzika na području hvatske jako aktualna!

a pogotovo u zadnje vrijeme svaka emisija na tv-u je o narodnoj!
uvijek se pitaju dali to tribaju zabranit ili ne...

Edit by PiNkLaDy...spojila sam ti poruke...ako zaboravis nesto da napises,imas opciju "edit"...Hvala...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nazalost ne poznajem situaciju u Hrvatskoj, jer nikada nisam ni bila tamo a s druge strane nemam prijatelje ili rodjake koji bi mogu da mi referisu situaciju tamo.
Sa moje strane mogu reci da mislim da se u Srbiji mnogo vise slusa hrvatska muzika, nego srpska u Hrvatskoj.
To sam naravno zakljucila po raznim komentarima sa Hrvatske televizije ili radija, a i po clancima iz novina i sa interneta.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
morrison_girl
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 375
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znatno vise se slusa srpska muzika u hrvatskoj nego hrvatska muzika u srbiji, to je tako. Narodnjaci su najrasprostranjeniji

_________________
Obrati paznju na posljednju stvar
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Da li se hrv. muzika vise slusa u Srbiji, nego srpska u Hr.? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon