www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kada ste se zadnji put rasplakali uz film???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Orkanski visovi,uvijek na scenu kad Ralf Fajns provaljuje u kapelu gdje lezi mrtva Dzulijet Binos,strgne mrtvacki pokrov sa nje vadi je iz sanduka ,grli i place... Neutral


_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 27, 2008 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se uvek rasplacem kad gledam Titanik i samo uz taj film ja pustim suzu

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslednji put sam plakala kad sam gledala Perl Harburn,a svaki put placem kad gledam Notebook i Titanic,a kao kisa sam plakala i za Pepeljugu,sa Hillary Duf u glavnoj ulozi,iako prezirem te glupave tinejdz filmove,ipak sam se rasplakala kad su se poljubili na kisi.
<3

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo jedan film me redovno rasplace... Ptice koje ne polete, domaci film o devojcici koja boluje od leukemije... Gluma kao gluma nista posebno, ali postoje scene koje ne ostavljaju nikoga ravnodusnim...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadni put kad sam gledala Notebook...imaju neke doista dirljive scene
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledo sam skoro radovana 3 i doslovno plakao ,al od smjeha.
jest da nije film al nema veze plakao sam.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre mesec dana kada sam gledala Serendipity Crying or Very sad
 
LEUTica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 415
Mesto: Neverland

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Love Actually', (koji sam gledala, valjda, 7. put) - trenutak kad Andrew Lincoln dolazi pred vrata Keire Knightley i na posterima joj pokazuje napisan tekst s izjavama ljubavi.... ufffff, prejaka scena

_________________
Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na mjesto.
Elizabeth David
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 10, 2009 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jjjooooj juče... gledao sam How i met your mother s.2 s.16.... tttoooo ttooo ne može da se opiše koliko je smešno Laughing Laughing Laughing Razz Razz

_________________

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pamtim , znaci da ne gledam onaj moj Mr. Green

elem, nisam se rasplakala ali sam se snuzdila bas za Broukbek planinu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
PFC4ever!
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2009
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam gledao film "John Q" (mislim da je zasnovan na stvarnom ili sličnom događaju),mislim da je jedini film koji me je rasplakao pa mi je zato i poseban...
 
ivana0410
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 30 Jun 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uz svaki tuzan film Crying or Very sad zadnji mislim da je bio Nights in rodanthe
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> kada ste se zadnji put rasplakali uz film??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon