www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bowling/Kuglanje! :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 5:40 am    Naslov poruke: Bowling/Kuglanje! :) Na vrh strane Na dno strane

Cao cao,

sta mislite o kuglanju???

Da li vam je to zanimljiv sport?? Jel ga pratite na TV-u?? Igrate li to aktivno?? Kakva su vam iskustva sa ovim ne bas popularnim sportom (bar ne kod nas u SCG)???

Ja sam to igrao dok sam 1999. godine bio u Pragu. U nasem hotelu sam imao mogucnost da to po 1. put u svom zivotu igram. Naravno nisam odma sve pogodio kako treba Very Happy ali posle 2-3 partije mi je bolje krenulo.
Sad kad nadjem vreme, i kad se drustvo skupi (po 4-5) odemo svi zajedno na bowling i zezamo se. Ovde u Nemackoj ima bas dosta prilika da se covek aktivno bavi sa ovim sportom, i mnogo nemci to rade uz laganu muziku i pivce! 8)


 
gool
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je dosadan sport, al je veoma dobar za tijelo. Jednom sam igro i moram vam priznati da su me bolili mnogi misici, to sam cuo i od ostalih koji su igrali, dakle nije toliko ni bezveze sport.
 
~`SrPsKa_DeVoJka`~
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 80
Mesto: sydney

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los...al neznam da igram dobro pa stalno izgubim...i onda je bas dosadan i nervira me.
 
rimidalv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma gotivno je kuglanje . Kad sam bio na exkurziji u Budimpesti bio sam u jednoj od njihovih kuglana i to stvarno mnogo dobro izgleda a i jako je zanimljivo. Razz
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenirao sam kuglanje godinu dana,nazalost morao sam da prestanem zato sto su renovirali salu,pa su pravili neki restoran....sport je veoma zanimljiv za gledanje a pogotovo za igranje Very Happy
 
CakumPakum
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalno je... Igrao sam par puta i veoma mi je zao sto nema vise kuglana...
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam kuglao ali bas bih voleo i to da probam
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuglanje mi je delovalo zanimljivo, ali ne znam, nikad ga nisam probao...

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kuglanje je ekstra i bio sam skoro na kuglanju
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je zanimljiv, mada nikad nisam probao uzivo da ga igram.
 
CortoMaltese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2006
Poruke: 63

stkitts_nevis.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 6:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad igrao... ali izgleda zanimljivo.
 
Wild Girl
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao kuglanje!Htela sam, al nikako da probam.Deluje mi totalno zanimljivo, moracu da sakupim drustvanjce, pa pravac na Adu Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Bowling/Kuglanje! :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon