www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Luna
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
travolta011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 133

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u pravu ste, jeste tralala ali opet je ok

vise volim starije pesme


 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima 2 extra pesme seceru i balkanac
 
duka007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 202
Mesto: Budimci/Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro pjeva a ima i dobre pjesme.
 
borislav872005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste da su tekstovi glupi, ali najvise mi se svidja pesma dragi moj. skroz je simpaticna
 
djonzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja odlicno peva i pesme su ok ali brzo dosade!!!
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj zadnji album im nije nesh...
heh... pitam se koliko ce onaj cvorak jos da skakuce oko maje... samo je ometa....
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lunu sam uvijek volio slusati...volim njihovo pjesme..Maja prelijepo pjeva, ali ovaj poslednji album im i nije bas najbolji....Jako mi je krivo sto nisam kupio the best of Luna, prodalo se sve Sad

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se luna uopste ne svidja,sve se pesme rimuju onako klinacki tralalalala,nikad je nisam voleo,smatram da bi ona sama imala mnogo uspesniju karijeru
 
s.ana
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 532
Mesto: negde daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ok su mi pesme samo mi je pesma Seceru totalno smesna...
 
NADJIJA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 10 Sep 2005
Poruke: 413

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 13, 2006 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je balkanac definitivno hit ovih dana...mnogo slatka pesmica
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Luna Na vrh strane Na dno strane

Maja mozda i ne peva lose, ali uz ovakve pesme..... Ne mogu da se setim ni jedne "Lunine" pesme koja mi se svidja,od pocatka njihove karijere, a novi album nastavlja tu tradiciju.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusala sam samo njenu prvu pesmu od albuma koja se zove seceru,onako samo zabavna a one druge nimi je interesantno da ih slusam.Ona je postala popularna zahvaljuci na njen prvi album samo svoja.Aostali albumi postali dosadni.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Luna Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon