www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Anđeo Čuvar
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
plass_chamoice
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Okt 2006
Poruke: 259

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo price. Igram ti ja poker u pare i ne ide me lose, bio sam u plusu neki dinar. Moj stari je ostar protivnik kocki i verovatno, kada bi me video, okacio
o banderu i peglao nekom govnavom motkom. Naime, u jednom trenutku igre ja osetim neku nervozu i odjednom mi se vise ne igra.( ja jos nisam nikog video da mu se ne igra kad dobija) Tad ja lepo ustanem od stola,spakujem se izadjem iz kafane. U tom trenu moj stari je izlazio iz kola na parkingu, krenuo je na pice... ... da li je to bio andjeo cuvar?



_________________
Treba samo sto vise piti i pusiti
 
Siljo1234
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 55
Mesto: Nigdjezemska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Andjeo cuvar, je covijek sam sebi! ne moze ocekivati od negoga da ga cuva kao on nesto zezne!

_________________
Cuj kaj da ti velim! Smile ne?
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem u svog andjela,al u boga ne vjerujem.,....na zalost:( al vjerujem da postoji netko ko pazi na mene danju i nocu
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem u Boga. Njega, i moje porodice ne bi se odrekla ni za sta na svetu.
Pre bi dala svoj zivot, nego se odrekla vere.
Verujem da je moj bog Isus Hrist moj zastitnik i cuvar. I da mi se sve desava sa razlogom, i zato sto on tako zeli.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerujem da nas netko gore čuva ili kako englezi kazu: 'Someone up there loves me'. Previse puta mi se desilo u zivotu da me spasilo cudo bilo od banalnih stvari tipa ispitivanja u skoli, do spasavanja zivota ispred auta koji projuri kroz crveno s 200km na sat 30cm od mojih stopala na pjesackom prelazu u mrkloj noci....
Vjerujem da nas netko cuva.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Celik19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bog je rekao: "cuvaj se cuvat cu te" etoo... ne treba ti andjeo kad te Bog cuva Wink Wink
 
Loods
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa zadnjim postom , bog nas cuva.
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja vjerujem da svako od nas ima svog Djeda Mraza. Wink
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da svatko od nas ima svog Anđela Čuvara koji nas pazi cijeli život i često se njemu molim....
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da imam svog anđela čuvara. Kada god mi je potrebna pomoć, a ja na to ne mogu da utičem, situacija se uvek namesti meni u korist. Naravno, ja uvek uložim svoj maksimum. Wink

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
hiphop playgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 21
Mesto: Oberhausen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skoro uvek!!!

_________________
voli i ljubi nemoj se kajati jer zivot nece vecno trajati!!!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad o tome nisam razmišljala,ali ipak mislim da su nam bližnje osobe i prijatelji anđeli čuvari, kao i mi njima, jer jedni drugima pomažemo kad smo u frki ili bolesni, uvijek smo tu jedni za druge i jedni uz druge
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Anđeo Čuvar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon