www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Natasa Bekvalac
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitam u blicu da se Nata bacila u manekenske vode, nosi modele neke Makedosnke kuće i snima nešto za njih


_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala je lepe pesme, poslednji album mi se ne svidja toliko bas
I ja mislim da se mnogo folira, neznam zasto, al nesto nije prirodno u njoj
Kao da glumi nesto ili neku
A jeste da lepo izgleda, prelepa je Wink
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki put kad je vidim na tv-u digne mi se adrenalin...stvarno je extra kao pevacica i riba
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teodoramala je napisao/la sledeće:
slazem se da dobro izgleda(plastika mora da izgleda dobro Very Happy ) pesme su joj ok....malo me nervira...cini mi se da se previse folira ono kao fina,slatka...i tako to...sve u svemu slusam je...sa poslednjeg albuma mi se svidja "sve je to ljubav"...brz ritam.....


Ma kakva crna plastika? Confused Shocked

_________________


 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre nekoliko dana sam videla da je promenila boju kose i mislim da joj ova boja bolje stoji

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 15, 2006 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Natasa bekvalac je za njene godine jako dobra pevacica,slatka je ko bombona,prirodna je,i imala dosta dobre pesme od pocetka a zadnji album joj je bas strava,nek samo tako nastavi,zelim joj svu srecu...cula sam da je sad malo potamnila kosu boja braon,nisam vidla ali veoma ce izgledati jos prirodnije i malo promeni stila...
 
Kipranka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2006
Poruke: 108

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 16, 2006 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Natasa je prelepa...Nije to plastika, oduvek je vodila racuna o telu, vezbe, teretana...
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno na tvu izgleda preterano i da je lepa i zgodna i slatka, ali uzivo i nije neka senzacija,kada bi sedela u lokalu ne bi bila najbolja riba sigurno,vidjao sam je par puta,,,,,,,

_________________
nedd1ch
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ona je jako slatka (pojava, ne karakter, nismo prijateljice, pa o tome i ne sudim). U prirodi, prilicno dobar prosek, ne iznad proseka, kao sto deluje na tv-u i fotkama.
e sad.....pesme..................hehehehe blagi uzas, tiha jeza! Mr. Green
jedina njena pesma koju sam mogla da odslusam je "ponovo", jer inace obozavam original te pesme! Ostalo-nema sanse ni do pola pesme da izdrzim, vec pocinjem da dobijam osip! Rolling Eyes Mr. Green

_________________


 
natashaaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Mar 2006
Poruke: 128
Mesto: duBBBrava

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam ju!! Cura je fenomenalna!! Em što lijepo pjeva, mrak izgleda, ima super dečka, em se zove kao ja Wink .. Stvarno je ZAKON!!
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam pesmu Nikotin od Natase!!
 
vtb:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 213
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 6:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Nata je skroz oke...Dobro izgleda,ima lepe pesmice i tako to ... Upravo slusam Sve je to ljubav Wink

_________________
"Mislim da neke misli treba da ostavim u mislima"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Natasa Bekvalac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon