www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste nekada prevarili osobu sa kojom ste u vezi???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad.Ponekad jesam nekog poželjela, čak i strašno, al uvijek sam znala da se moram suzdržat.Nije bilo čak ni poljubaca.Trudim se da ne radim drugima ono što ne želim sebi, pogotovo kad je u pitanju osoba koju volim.Jedno vrijeme jesam imala druge, al to je bilo dok sam bila u nekoj vrsti veze bez obaveza.Taj dečko je znao da mi nije jedini tako da to nije bilo varanje Mr. Green To je bilo prvi i jedini put da sam imala takvo iskustvo.Ne znaš nikad kaj budućnost nosi Mr. Green


_________________
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam nit cu da prevarim,jer nevidim nikakvo zadovoljstvo u tome...Kod mene je striktno,da je najbolje raskinuti ako ti se neko drugi svidja,prije to nego da sve tri osobe ostanu povrjedjene...neshvatam ljude koima to chini neko zadovoljstvo,valjda se tako osjecaju nadmocno sve dok ih neuhvate Rolling Eyes Evil or Very Mad hmmm...

_________________
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, i odbilo mi se od glavu.
 
branche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Mar 2009
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prevariti i biti prevaren,da...ja to ne bih uradila nikad zato sto mi je dosadno u vezi i slicno,jedino ako mi je do te druge osobe bas stalo i ne bih se pokajala,samo posle je tesko,posebno kad shvatite da i ta druga osoba oseca prema vama nesto,ne bih zalazila u dubinu,a s druge strane se plasi sebe i svojih osecanja,nista gore... Crying or Very sad

_________________
Namcorasta Smile
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Nisam nikada niti bih ikada prevarila..

Ako mi se ne bude svidjalo vise s dragom osobom (nedaj boze), onda cu prekinuti vezu i svrljati kao slobodna cura a do tada ne-ne!!! Smile

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S deckom sam nesto vise od godinu dana..do sada nikada pa cak ni u mislima nisam pomislila ni na koga drugoga do na njega niti cu.

Dok sam s nekim vjernija sam od pseta i nikad ne bih prevarila niti sam ikad prevarila , a bila sam dosta puta prevarena ( sa sadasnjim deckom do sada nisam ni prevarena bila).

Ako ikada dodje do toga (a ne daj Boze) da i u mislima pomislim da ga prevarim mislim da ce tada nasoj vezi biti kraj.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
misur88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Jan 2009
Poruke: 13
Mesto: Prijedor

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da varaju samo oni koji su nesigurni u sebe a s tim i u svoju vezu. Treba biti karakter pa biti vjeran, a ne misliti da si faca ako prevariš osobu kojoj je stalo do tebe što mnogo danasnjih muskaraca radi (čast izuzetcima)
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam jos nikad, niti planiram, momka svog previse volim i nezelim ga povrijedit.

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 15, 2009 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne a nikad ni neću,po mom mišljenju je to znak slabosti. Wink
 
DusicaNS021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 24 Mar 2009
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 24, 2009 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, posle 12 god braka i to sa deckom 10 god mladjim od mene.
Uh, nism mogla da odolim, to jos traje. Confused

_________________
---
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da, i obilo mi se o glavu.

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, svakog s kojim sam bila prije sadašnjeg. Niti jednog prije njega nisam iskreno voljela, ni s jednim nisam imala ozbiljne namjere i bilo mi je stalo samo do zabave. Zato su sve moje veze kratko trajale. A zašto sam bila s nekim koga nisam voljela? Ni sama ne znam, vjerojatno jer nisam željela biti solo... Rolling Eyes Sve je to sada zatvoreno poglavlje mog života. Ne kajem se i nije me sram.
Sada iskreno volim, želim samo jednoga do kraja života i dajem ruku u vatru da ga nikada neću prevariti, niti sam u proteklih godinu i pol. Jednostavno ga previše volim da bih ga tako povrijedila!

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Da li ste nekada prevarili osobu sa kojom ste u vezi??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  sledeća
Strana 39 od 41

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon