www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milica Todorovic
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Milica Todorovic Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o milici todorovic i opcenito o novim zvezdama granda ko vam je najbolji i da samo kazem dali ste znali da milica todorovic ima 15 godina?

 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja neznam kako izgleda , al bas lepo peva Very Happy

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo nam je bilo proslih zvezda granda, samo nam jos nove "zvezde" fale, strasno...
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 37

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milica nije losa,ima lep glas ali je mnogo mlada,mada bas i ne izgleda tako Wink .Meni je ipak od novih zvezda najbolja Jadranka,mada nikako ne mogu da pridju starim zvezdama Very Happy

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 27, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj jel to ona Uporedi me... Ma nek ona pjeva ko slavuj, al brate, meni je na vrh glave sa onom pjesmom "uporedi me". Mislila sam da nece niko biti gori od "tako mlada" Al ova je gora bar 200 puta... Pa definitvno najdosadnija i najgora pjesma koju sam cula u poslednje vrijeme... Sve bih ja to zakonom zabranila...
Sorry svim ljubiteljima doticne djevojcice (15 godina!!!!) al sto je previse previse, pa ona je dijete, a vec vrti guzom pred djedovima i pjeva po kafanama takve pjesme, pa ima li ona uopste roditelje? Ako ima, ja bih im oduzela starateljstvo! Ma katastrofa...

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne svidja mi se uopste!

em joj namestili pobedu, em kresti jer jos mutira, em smara sa onom glupom pesmom! Sad!

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slatka je, samo bwe nisam znala da ima samo toliko godina...Au i ova danasnja deca totalno pobudalila...Ima lep glas i stas i kada poraste zelim joj uspeh!!!Do tad cemo se verovatno smarati sa ovom jednom njenom pesmicom... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma smoreni smo jos od kad su izmislili prve zvezde granada...
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehe ovo je dobro dali ste znali da ima samo 15 god Laughing
Milica mi je komsinica i mogu da ti kazem po kojim kaficima je pevala pre nego sto je postala zvezda granda a za one koji nisu znali ona je i prosle godine bila konkurisala ali je ispala a evo ove pobedila i odavde je islo 5 autobusa i dva kombija da je bodri u finalu Very Happy

_________________
 
GoX[SM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 189
Mesto: Sirmium

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ista je kao i ostale... Niti je bolja niti gora... A nisam znao da ima samo 15 godina... Smile

_________________
koliko noci i dana i josh gostovanja...
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ipak mislim da ce Jadranka najbolje proci u celoj prici! Milica jeste ok ali mi je Jadranka nekako kompletnija a i ove dve pesme koje je snimila su dobre! Vreme ce pokazati
Laughing
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni milica jako dobro pjeva...slatka je al jadranak mi je punooo bolja....

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Milica Todorovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon