www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slike na asfaltu
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to super ali toga je malo kod nas

 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 09, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wow. Pravi umjetnici nema sta. cesto se upitam kada prolazim pored ovih crteza gradom koliko znanja je potrebno da bi se postiglo to sto oni rade i opet na neki nacin su ti ljudi koji to rade na ulici:(
 
ENERGY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lijepe su bas sma gledala kako crtaju
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dzulijen Biver se bavi podnim crtanjem vec vise od 10 godina. Radio je u Britaniji, Belgiji, Francuskoj, Holandiji, Nemachkoj, SAD-u i Australiji. Medju njegovim podnim crtezima ima prepravki starih majstora, ali i originalnih dela punih inventivnosti. On njih zove "anamorfna iluzija"-crteži na podu koji, kada se gledaju sa određene tačke, odaju 3D utisak i izgledaju kao da su stvarni.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ


Poslednja prepravka: Annabel_Lee datum Pon Jul 10, 2006 12:09 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ih josh Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I josh... Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 11, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slike su stvarno fenomenalne. Ja sam ih videla kad sam radila neki rad za faks, na temu opticke iluzije, posto spadaju u tu kategoriju. I odusevila sam se skroz.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 21, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mnogo mocno...

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tip odlično slika 3D slike na asfaltu, što čak i plaši određene prolaznike koji gledaju u točno tom smijeru Laughing
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 22, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrhuunskii je.
Odusevljana sam!
Mozda i ja nekad pokusam nesto onako da napravim. o_O
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Slike na asfaltu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon