www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Knjigu koju NE biste preporucili
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali princ mi se uopste ne svidja,mislim shvatam ja o cemu se radi,koja je skrivena poruka djela ali mi se ne svidja nacin na koji je to predstavljeno,likovi,radnja...
Ana Karenjina mi takodje nije nesto posebno,al se moze sazvakati.
Sve knjige od Mir-Jam su mi cista glupost...zar jos ima njenih knjiga,takve stvari su prevazidjene.
Ne svidja mi se Da Vincijev kod,tipicno djelo za siroke narodne mase.
O da,ni Lelejska gora mi nije dobra,previse me je ucrnjacila,pesimisticka je i ne shvatam zasto se obradjuje u skolama kao lektira Rolling Eyes .
Ima ih jos al se ne mogu trenutno sjetiti.
I Seobe su mi bezveze,svasta li se danas naziva djelom,mislim na prvi dio Seoba,drugi je tek cisto *****,i nema umjetnicku vrijednost.



_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne preporucujem knjigu Semjuela Beketa-Cekajuci Godoa,bilo mi je strasno dosadno citajuci je,da ne pominjem da nisam izvukla nikakvu pouku od nje...

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista od Tonija Parsonsa. Rolling Eyes
 
We-She``
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

spiderwoman_pg je napisao/la sledeće:
Mali princ mi se uopste ne svidja,mislim shvatam ja o cemu se radi,koja je skrivena poruka djela ali mi se ne svidja nacin na koji je to predstavljeno,likovi,radnja...
Ana Karenjina mi takodje nije nesto posebno,al se moze sazvakati.
Sve knjige od Mir-Jam su mi cista glupost...zar jos ima njenih knjiga,takve stvari su prevazidjene.
Ne svidja mi se Da Vincijev kod,tipicno djelo za siroke narodne mase.
O da,ni Lelejska gora mi nije dobra,previse me je ucrnjacila,pesimisticka je i ne shvatam zasto se obradjuje u skolama kao lektira Rolling Eyes .
Ima ih jos al se ne mogu trenutno sjetiti.
I Seobe su mi bezveze,svasta li se danas naziva djelom,mislim na prvi dio Seoba,drugi je tek cisto *****,i nema umjetnicku vrijednost.


Mali princ. . . . .ne znam shat da ti kazhem. . . . kudn't disagri mor!! (:
Ana Karenjina. .pa ruski klasik,volish ili ne voli. . meni - odlichna!
Pile. . . Mir-Jam se ne rachuna u pisce.
ni Den Braun. . .
Lelejska teeeeeeeeesssshhhkaaaa. . .ali garant ima neku duboku duboku duboku zakamufliranu poruku (: ali, ne mogu je chitat. . (:
 
imilika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 5
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako ne preporucujem knjige Ljiljane Habjanovic Djurovic.
Stil pisanja , teme i misli koje su u tim knjigama napisane jos vise suzavaju ionako uske vidike ljudi naseg doba , ogranicavaju mentalnu svest istih i ne mogu pruziti nikakva nova saznanja citaocu. Potpuno odsustvo novih ideja , mudrosti...Knjige koje se jedino mogu dopasti dokonim domacicama u vikend popodne.
 
Floydfan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2007
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da je jedan od klasika svjetske knjizhevnosti,ali preporuchio bih vam da Moby Dick u shake ne uzimate...
Ove Mir Jamove,Denove Braune i ostale tipove necu ni pominjat,jer to naravno knjizhevnost nije!
Isto vazhi i za Paola Koelja.
Shto se tiche nashe gore listova,tu vec ima dosta knjiga koje bih mozhda i preporuchio za chitanje,ali koje se lichno meni mnogo ne dopadaju.Tu spadaju djela Miodraga Bulatovica(Ljude sa 4 prsta,npr,treba chitati ali crvenog leteceg kokota izbjegavajte po svaku cijenu),Meshe Selimovica(njega svakako treba chitati,ali,ipak,nije to to za mene,previshe orijentalnog divanjenja...),Crnjanskog(vishe mu vrede putopisi i roman o Londonu no sve seobe i Sumatre i chuda nevidjena...) itd
Mihaila Lalica pogledajte,chisto da vidite shto znachi kad se talentovani pisac zarazi ideologijom...Ali samo pogledjate,nishta dalje...

_________________
You are young and life is long and there is time to kill today
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako sam sa velikim interesovanjem uzela u ruke, ja dosadniju knjigu od Gospodje Dalovej, by Virdzinija Vulf, skoro nisam citala

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ste preoštri u komentarima. Ukusi se razlikuju, kako u muzici, odevanju, tako i u izboru knjige. Ja mogu pomenuti samo ono što mene nije oduševilo/nije mi se svidelo, a to je Anabela Basalo - Žena s greškom i Isidora Bjelica - Ljubav u Tunisu (ili Egiptu, ili nekoj sličnoj zemlji. Nisam zapamtila). Takođe i MirJam - Na Jadanu (ili tako nekako). Meni priče tog tipa ne leže, ne zanimaju me, što ne znači da je sa ostalima isti slučaj. Nisam ljubitelj ruskih klasika, što ne znači da ih ne razumem. Pre ću pročitati knjigu vezanu za zdravljei, istoriju, životinje, nešto o tehnici, računarima... nego bilo koji roman (bio on težak ili lak)

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam da li se odnosi na mene, ali u pravu si, ukusi se razlikuju, zna se ko je i sta je bila Virdzinija Vulf, ali zaista nisam ocekivala da tako pise, na taj nacin Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ne znam da li se odnosi na mene, ali u pravu si, ukusi se razlikuju, zna se ko je i sta je bila Virdzinija Vulf, ali zaista nisam ocekivala da tako pise, na taj nacin Rolling Eyes


I ja kažem, hvala Bogu, ukusi se razlikuju, ali...

smem li da znam koji je to način? Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.....pa nekako rasteze mnogo .....ono sto bi moglo da se kaze u par recenica, prepricava se nasiroko i nadugacko....


dobila sam informaciju da je ipak trebalo da procitam prvo Svetionik, a Gospodja Dalovej spada u manje popularne

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'Gospođa Dalovej' je psihološki roman prepun simbolike, svaki pokret, svaka reč ima svoje adekvatno i nimalo slučajno mesto.

Ako se baviš putanjama šetnji likova po Londonu, videćeš da nisu nimalo naivne Wink

Da ne pominjem ostale simbole Rolling Eyes Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Knjigu koju NE biste preporucili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon